מערכות בית חכם

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתעניינים ברכישת בית חכם. כבר אין מדובר כאן במותרות, אלא חלק אינטגרלי מהעידן המודרני המתקדם. לא מעט אנשים אשר מתכננים לרכוש דירה חדשה לחלוטין, או כאלה הנמצאים בעיצומו של שיפוץ הבית, שוקלים ברצינות רכישת מערכת בית חכם.

מהו בית חכם?

בתים חכמים הינם בתים מתקדמים מן הפן הטכנולוגי, מה שמאפשר לשלוט בכל המכשירים החשמליים הנמצאים בתוך הבית. למעשה ניתן לשלוט בהם הן כאשר בני הבית נמצאים בו, והן בעת שהם מרוחקים. באמצעות מערכות בית חכם, אפשר לשלוט על תריסים חשמליים, על דוד המים, על גופי התאורה, מזגן, מערכות אודיו, מערכות וידאו ועוד.

מערכת אלחוטית ללא צורך בתשתיות

ישנה מערכת אחת מומלצת במיוחד, זוהי מערכת אלחוטית המיוצרת על פי טכנולוגיות ייחודיות וחדשניות. המערכת מאפשרת לשלוט באמצעות הסמארטפון על מגוון מכשירים חשמליים שונים בבית, כמו דוד החשמל, התריסים, ומכשירים אחרים שהוזכרו בפסקה הקודמת. על כל המכשירים הללו ניתנת האפשרות לשלוט מכל מקום בו אתם נמצאים ובכל רגע נתון. אחד היתרונות הבולטים בבחירת מערכת זו ולא אחרת, קשור לעובדה שהיא אלחוטית, ולכן היא מתאימה לכל בית, ואין צורך בבניית ויצירת תשתיות מיוחדות.

עוד יתרונות למערכת

מערכת זו מתבססת על טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת. רמת הקרינה אותה היא מפיצה היא נמוכה מאוד, היא מביאה לחיסכון ניכר בחשמל, ניתן להתקינה גם בבתים חדשים וגם בבתים שאינם כאלה שכן אין שום צורך בתשתיות, ניתן לשלוט על המערכת באופן אבסולוטי, כל זאת בעזרת שלט, ואין זה משנה היכן אתם נמצאים. לבסוף, קיימת כיום אפליקציה לטלפונים חכמים שקל להבין אותה והיא כתובה בעברית.

על האפליקציה המיוחדת

כל מי שרוכש מערכת בית חכם מדגם זה, יכול להוריד לנייד שלו אפליקציה, באמצעותה ניתן לחלוש ולשלוט על כל המכשירים החשמליים בבית. האפליקציה מתאימה לכל מערכות ההפעלה, הן לאנדרואיד והן למכשירים של חברת אפל, תוך כדי מגע של האצבע עם המסך, אתם יכולים לסגור או להדליק את הדוד! והנה כאשר אתם מגיעים עייפים מהעבודה, אין צורך להמתין למים חמים, כי כבר יש. זאת ועוד, בעזרת האפליקציה המתקדמת, כל אחד יוכל לדעת האם אי אילו מכשירים חשמליים פועלים כעת בבית, ופשוט לכבות אותם, מה שאומר שהמערכת גם מיטיבה עם איכות הסביבה.

 

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר