מה עדיף סוני פלייסטיישן או אקס בוקס?

אחד הוויכוחים הנצחיים ביותר שקיימים בכל חבורת שחקנים הוא מה עדיף? סוני פלייסטיישן או אקס בוקס. הדבר המעניין הוא שמי שאוהב את האחד כמעט בוודאות לא אוהב לשחק בשני, דבר שמקביל בערך לאוהדי האייפון והגלקסי. ישנם אפילו חברות שלא מוכנות להוציא את המשחקים שלהן בשתי הפלטפורמות כאשר לעיתים האמתלה היא האיכות של המוצר אך ייתכן כי מדובר בכסף.

בגדול שני המכשירים הם די דומים והפונקציות שלהן לא שונות מי יודע בין האחת לשנייה. אחד הדברים שכן שונים בין השניים הוא השלטים, כאשר גיימרים רבים מציינים כי השלט של הפלייסטיישן יותר נוח היות והוא יותר קטן, קומפקטי ונוח להחזקה ביד במקרים של שעות ארוכות של משחק לעומת השלט של האקס בוקס שנחשב למעט גדול בהשוואה לשני, ורבים רואים בו כמסורבל יותר. כמובן שאוהדי האקס בוקס מחשיבים את השלט שלהם יותר נוח.

בהיבט המחיר, ניתן היה לומר שעד לא מזמן היה יותר משתלם לרכוש אקס בוקס לאור המחירים הזולים יותר של הקונסולה אך לאחרונה סוני פלייסטיישן הורידו את המחירים שלהם והפכו בעצמם להיות הקונסולה הזולה יותר, כך שכעת יותר משתלם לרכוש סוני פלייסטיישן.

הדבר שאולי יכריע בסופו של דבר את הקנייה שלכם בין אקס בוקס לפלייסטיישן הוא אילו משחקים מציעה כל קונסולה. כאמור כפי שכבר ציינו לא כל משחק ניתן להשיג בכל אחת מהקונסולות ולכן לפני שאתם רוכשים קונסולה כדאי לכם לברר אילו משחקים זמינים בה ואילו לא זמינים. הדבר כאמור ישפיע על הרכישה שלכם היות ואם לא ניתן להשיג את המשחק האהוב עליכם בגרסת האקס בוקס כאמור לא תהיו מעוניינים לרכוש אקס בוקס ולהיפך, לכן כדאי לעשות שיעורי בית ולהתייעץ עם גיימרים משני הצדדים.