טלפונים מומלצים בתקציב של עד 2,000 שקלים

המחשת שני מכשירים סלולריים
המחשת שני מכשירים סלולריים

לא כולנו מעוניינים להוציא סכום לא מבוטל של למעלה מ-3,000 שקלים על סמרטפון והסיבות לכך הן שונות ומגוונות. הרי אנו חיים בעידן של טלפונים חכמים ואחת לכמה חודשים יוצאים טלפונים נוספים חדישים יותר מה ששם את שלנו מאחור. לכן, בחרנו לספר לכם על כמה סמרטפונים מצוינים בתקציב של עד 2,000 שקלים.

מכשיר LG G6

למי שמתחבר למכשירים הקוריאנים, אין ספק כי מדובר במהפכה של ממש. מדובר במכשיר המציג סגנון עיצוב יוקרתי, עשוי ממתכת חזקה ומציע מסף QHD בגודל של 5.7 אינץ. הוא אמין, נוח מאוד לשימוש, מציג צבעים חדים וממש לא נשבר או נחבל בקלות. הוא עבר את מבחן העמידות 810G וניתן להשיג אותו בפחות מ-2,000 שקלים.

מייזו 15 פלוס

למי שמחפש מכשיר אמין, חד ואיכותי כדאי לו בחור במייזו 15 פלוס של אחת מהחברות הסיניות המובילות הלא היא חברת מייזו. מדובר במכשיר קלאסי עם ממשק אינטואטיבי מדליק, עיצוב מהמם וברכיבים ברמת איכות סופר גבוהה. המייזו מציע חיישן טביעת אצבע עם מצלמה היוצרת תמונות סופר חדשות ומערכת משוב מישושי שמשדרגת את כל חווית הגלישה באפליקציות בכמה רמות. מעבד חזק, מערכת הפעלה משודרגת, שילוב של פלדת אל חלד ואלומיניום שמעניק למכשיר מראה הייטקיסטי מודרני במיוחד. מכשיר אמין, מעוצב ואיכותי. את המייזו אפשר להשיג ב-2,500 שקלים.

סמסונג גלקסי A8

אחד המכשירים המובילים של חברת סמסונג שמאפשר להנות מסרטפון אמין המציע חווית משתמש מופלאה, מסך בעיצוב יוקרתי בגודל של לא פחות מ-5.6 אינץ‘ ברזולציית Full HD+ מצופה בזכוכית גורילה. המערכת מיוצרת על ידי סמסונג עצמה ומאוד נוח לאחוז אותו זאת תודה למבנה מיוחד שפיתחה החברה בעצמה. את המכשיר ניתן להשיג במכיר של 1,600 שקלים.

 

רץ ברשת:

מטרנה – להזמנה אונליין

מטרנה באתר BE

רכישת מטרנה – רמי לוי

מטרנה – השוואת מחירים