שלוש אתרי הרכישות הטובים בעולם

רכישות ברשת הפכו בהחלט לאחת הפעולות הכי מבוקשות באינטרנט בכלל ובעולם הקניות בפרט. רבים מהאנשים כבר לא מרבים להסתובב בחנויות ולעשות קניות מטורפות, ולרוב הסיבוב מעודד קנייה מאוחרת יותר ברשת, לאחר שבדקנו דגם, צבע, מחיר ולפעמים גם מידה. הרכישות באתרים מסוימים הן קלות, ידידותיות, בטוחות לשימוש בשל היותן מאובטחות והכי חשוב מהנות במיוחד. אז מהם שלוש אתרי הרכישות הטובים ביותר בעולם?

  1. ASOS – אחד מאתרי הקניות השווים ברשת הוא לא אחר מהאתר- ASOS. מדובר באתר בריטי המאגד קשת רחבה של מותגים תחת קורת גג אחת. האתר מותאים לצעירים מגילאי 16-35 אך יש גם מחלקה לילדים. אמנם המשלוח לארץ לא ממש זול אך המהירות, מגוון המידות, המבחר של הדגמים והממשק הידידותי שהאתר מציע הופכים אותו לאחד האתרים האיכותיים לקניות ברשת.
  2. AliExpress – מי שמחפש לקנות הכל ובזול – זה האתר בשבילו. מדובר באחד האתרים הסיניים הגדולים שקיימים ברשת אם לא הגדול מכולם. ניתן אפילו לרכוש קופונים המקנים באתר הנחה. הסינים הבינו את הפוטנציאל האדיר בישראל ותרגמו את האתר לעברית. האתר מחולק לקטגוריות: נשים, גברים, סמארטפונים, ספורט, נעליים ועוד. אין ספק כי התנועה באתר גבוהה מאוד בשל היותו זול מאוד ומציע קשת רחבה של הנחות כל הזמן.
  3. Theoutnet – זהו אתר בת של חנות המעצבים הפופולארית ברשת – Net-a-porter. למעשה מדובר בחנות אווטלט המשלבת יותר מ-200 מעצבים ומותגי על במחירים ממש נוחים ומעונות קודמות. תיקים, שמלות, נעליים, אביזרים ואפילו יש קטגוריית המכונה ״מה ללבוש״ המציעה לקהל הגולשים לוקים מדליקים. אם אתן אוהבות מותגים ומעצבי על, מחפשות שמלה לחתונה הזוהרת של הקיץ או לאיזה מסיבה שווה, כאן זה המקום לעשות קניות.

 

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מדריך למטפס ההרים המתחיל

יורם קראוס – דה מרקר
יורם קראוס – גלובס