איך פותחים ערוץ יוטיוב?

אין ספק כי יוטיוב הפכה להיות בין הפלטפורמות היעילות לתהליך של שיווק באינטרנט. למעשה, כל משתמש ביוטיוב מקבל ערוץ אותו הוא יכול לנהל. כתובת הערוץ היא כאשר אתם הם אלו שמחליפים את YOUR-USERNAME בשם שלכם. בערוץ עצמו יכולים להופיע כל התכנים, התגובות והפעילויות האחרונות שלכם ביוטיוב בין אם בתור בעלי עסק או בין אם כאדם פרטי. אז איך פותחים ערוץ יוטיוב?. יוטיוב מבצעים שינויים שמאפשרים לנו לקדם את העסק שלנו בכל פעם מחדש. ליוטיוב יש יתרון מרכזי שכן הוא מתאים עצמו לאפשרויות הגלישה השונות – טלוויזיה, סמארטפון, טאבלט ומחשב. באמצעות ערוץ משלכם תוכלו לבנות טריילר של הערוץ שלמעשה באמצעותו תוכלו לספר על העסק שלכם ועל מה אתם עושים. וידיאו זה ירוץ אוטומטית לכל מי שייכנס לערוץ שלכם. בנוסף תוכלו לעצב באנר עם מסר שיווקי משלכם.

  1. ראשית חפצו את הקישור – צור חשבון ולחצו עליו.
  2. כעת עליכם למלא את הפרטים שנפתחו בטופס. כתובת דואר אלקטרוני, שם משתמש, מיקום, תאריך לידה, מגדר ושאר פרטים אותם מבקשים מכם. רצוי ששם המשתמש אותו אתם ממלאים יהיה קשור לעסק שלכם.
  3. בחרו האם אתם רוצים להפוך את הערוץ שלכם לציבורי.
  4. לחצו על ״אני מסכים לתנאי השימוש״.
  5. במידה ויש לכם חשבון פעיל ב- Gmail, ציינו זאת, כך תוכלו לבצע סנכרון בין שתי הפלטפורמות. במידה ואין לכם, חזרו לעמוד הקודם ובחרו סיסמא אחרת. אשרו שוב וצרו את החשבון החדש שלי.
  6. כעת הקישו התחבר ומלאו את השם ואת הסיסמא אותם בחרתם וכנסו לערוץ החדש שלכם ביוטיוב!.

 

כעת אתם מחוברים לערוץ יוטיוב משלכם ואתם יכולים ליהנות משלל האפשרויות אותם יוטיוב מציעה לכם כמשתמשים פעילים שלה.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מדריך למטפס ההרים המתחיל

יורם קראוס – דה מרקר
יורם קראוס – גלובס