פרי טיוי – כל מה שחשוב לדעת על שירות הסטרימינג החדש

אם גם לכם יצא לשמוע לאחרונה על שירות הסטרימינג החדש בישראל FreeTV, אתם בטח סקרנים ורוצים לדעת אם אכן יש דבר כזה טלוויזיה בחינם, או לכל הפחות בעלות מופחתת במידה משמעותית. אם ככה, אנחנו שמחים לספר לכם שיש אמת בפרסום והנה כל מה שחשוב ומעניין לדעת לגבי השירות.

מה זה בכלל פרי טיוי?

פרי טיוי הוא שירות טלוויזיה דרך האינטרנט המציע חבילה אטרקטיבית עם לא פחות מ-51 ערוצים לצפייה, כולל הערוצים הישראליים המרכזיים – 11, 12, 13 ו-14, עשרה ערוצי ספורט ללא תשלום נוסף, 11 ערוצי סרטים וסדרות, 12 ערוצי ילדים וספריית VOD ענקית עם הרבה מאד סדרות וסרטים מהארץ והעולם.

כמה זה עולה?

יש באופן כללי שתי חבילות שונות במסגרת השירות שפרי טיוי מציעים, שתיהן מאפשרות צפייה ללא הגבלה מכל מכשיר וכוללות את כל הערוצים ואת כל תכני ה-VOD. התכנית שעולה 29.90 ש״ח בחודש מאפשרת צפייה בשני מסכים בו זמנית והתכנית שעולה 39.90 ש״ח בחודש מאפשרת צפייה בחמישה מסכים בו זמנית.

חודש ניסיון חינם

לא בטוחים עדיין שהשירות הזה מתאים לכם? תוכלו להתנסות בו חודש אחד בחינם לחלוטין. ניתן לבטל את המנוי מתי שרוצים בלחיצת כפתור.

תכנים איכותיים

התכנים בשירות הסטרימינג ניתנים לצפייה באיכות 4K עם טלוויזיות שתומכות בזה.

מחיר קבוע לכל החיים

כן כן, שמעתם נכון. בלי טריקים ובלי שטיקים. המחירים של FreeTV הם מחירים קבועים לכל החיים ואין מה לחשוש שהמחיר יעלה. בסופו של דבר מדובר כאן בגיים צ׳יינג׳ר רציני מאד בעולם הסטרימינג. שירות טלוויזיה אינטרנטית איכותי למדי שלא נופל מהמתחרים ואף עולה עליהם, במחיר שובר שוק שהופך את כל הדבר הזה לכדאי ביותר. למה אתם מחכים בדיוק?