מדריך התקנה לווינדוס 10

מערכת ההפעלה החדשה ווינדוס 10 קלה להתקנה. במדריך הבא נסביר כיצד להתקין את ווינדוס 10 במחשב האישי שלכם וגם כמה טיפים לשימוש…

אנו רוצים שהמחשב יעלה ישירות מכונן הדיסקים כדי להתקין את התוכנה. ראשית יש להדליק מחדש את המחשב וכאשר מופיע החלון הראשי הראשוני, יש להקיש על מקש Dell במקלדת. הקלה זו תאפשר לנו להיכנס לביוס. כאשר אנו נכנסים לביוס, עלינו לחפש לשונית הנקראת BOOT, בלשונית זו עלינו לבחור את האופציה הנקראת 1ST Boot Device, כלומר את כונן ה- CRW הראשון. בשלב הבא נלחץ על סימן הפלוס או המינוס במקלדת עצמה. בשלב הבא נלחץ ESC כדי לחזור אחורה. נבחר בלשונית הנקראת Exit ונסמן על Exit & Save Changes. מה שישמור מחדש את השינויים שעשינו. השלב הבא יהיה להדליק מחדש את המחשב. כעת, כל מה שצריך לעשות זה לבחור את שפת ההתקנה, יש תוכנות שמגיעות עם אנגלית ויש כאלה המשלבות עברית אז לבחירתכם האישית!.

מאפייני הזמן כדאי לבחור עברית, וגם שפת הקלט בעברית. נלחץ הבא.

עכשיו נלחץ Install Now. מעכשיו זה ממש פשוט, תהליך ההתקנה מתבצע, עלינו לסמן I accept the license terms בוי. שוב לוחצים על הבא ובוחרים Custom. ניתן להוסיף כונן אחד על ידי לחיצה על New, נשנה ל-1000 ג׳יגה ונלחץ Apply. את הכונן השני נשאיר כמו שהוא, נלחץ שוב על New ואז שוב Apply. כעת יש לנו 3כוננים.בוחרים כונן שבו נתקין את המערכת ונעשה NEXT. עכשיו תהליך ההתקנה מתחיל, תהליך אשר יארך מספר דקות ואז ניתן לעשות שימוש זאת לאחר שהמחשב מתחיל את עצמו מחדש. אין לגעת במחשב בזמן תהליך ההתקנה. בשלב הבא מייקרוסופט מאפשר לכם להגדיר את ההגדרות.