כל מה שרציתם לדעת על בפנטן

במהלך החיים שלנו, כולנו רוכשים מוצרים כאלו ואחרים על בסיס קבוע. חלק מהדברים שאנו קונים נכנסים תחת הקטגוריה של מותרות ומוצרים לשעות הפנאי, וחלק מהדברים אילו דברים חיוניים שאנו זקוקים בשביל לחיות חיים טובים יותר. כשמדובר על בריאותינו, אין ספק שאין מקום כלל לפשרות ומומלץ תמיד לרכוש את המוצרים האיכותיים ביותר. וכשמדברים על בריאות העור, אין ספק שבפנטן זה מותג שכדאי להכיר. הנה מה שחשוב לדעת עליו.

אודות בפנטן

המוצר המקורי של בפנטן יצא לשוק במאה הקודמת בשנת 1944 ומנוהל על ידי חברת הבריאות הגדולה באייר. בתחילת הדרך כלל המותג שלוש פורמולות כשהראשונה הייתה המשחה למניעה וטיפול בתפרחת החיתולים. מאז ועד היום פיתחה החברה קשת רחבה של מוצרים חדשניים לטיפול בעור למגוון רחב של בעיות ואתגרים רפואיים.

המרכיב העיקרי במוצרי בפנטן

מייד נגע בכמה ממוצרי הדגל של בפנטן, אבל לפני כן חשוב לדבר על הרכיב העיקרי במוצרים – פרו ויטמין B5. הרכיב יכול להאיץ תהליכי החלמה של תאי עור והוא עושה זאת על ידי עידוד ההתחדשות של תאי רקמת האפיתל. בנוסף הוא משפר את הלחות בעור, שומר על הגמישות שלו ותורם להתחדשות תאי העור.

מגוון רחב של מוצרים

כאמור, ניתן למצוא לא מעט מוצרים שונים של בפנטן ומן הסתם לא נדבר על כולם, אבל כן חשוב לנו לספר על שני מוצרים עיקריים: • בפנטן לתפרחת חיתולים: מוצר מצוין לטיפול בתפרחת חיתולים אצל תינוקות. מעניק הגנה וטוב גם למניעה ולא רק לטיפול לאחר הפריחה. • בפנטן סנסידרם: קרם נפלא להקלה על גרד בעור בין אם כתוצאה מעור יבש, דלקת עור, תגובה אלרגית, אקזמה ועוד. בשורה התחתונה, כשמדברים על בריאות העור, אין ספק כי מוצרי בפנטן הם כאלו שתוכלו לסמוך עליהם.  

מרחבי הרשת:

מטרנה – כתבה חדשה אודות המותג מטרנה

סמסונג גלקסי s24 – הלהיט החדש של סמסונג להזמנה באתר פלאפון

סיבים אופטיים – במהירות גבוהה מיוחד מבית yes