כל הדגמים הכי חדשים של שיאומי

טלפון נייד של חברת שיומי הסינית
טלפון חכם של שיומי

שיאומי הינה חברה המייצרת מוצרים אלקטרונים עם דגש מרכזי על סמרטפונים, טלוויזות חכמות ומצלמות אקסטרים. החברה הסינית הוקמה בשנת 2010, ממוקמת בביג‘יינג ומאז זכתה לפופולאריות ברחבי העולם וגם כאן בישראל זאת תודות למענה נפלא לצורך לסמרטפונים ברמה גבוהה ובעלות כספית לא גבוהה בהשוואה למתחרים. למעשה, מדובר ביצרנית מספר 4 בעולם בכודל שלה ולאחד מהחברות הכי גדולות ברחבי סין. הנה כמה מהדגמים הכי חדשים של החברה.

הדגם הראשון נקרא MI8 PRO והוא מאופיין במסך רגיל לטביעת אצבע. יש לו שחרור נעילת פנים בטכנולוגיית אינפרא אדום והוא נחשב לאחד הסמרטפונים עם הביצועים הטובים והמהירים ביותר. הוא נחשב לקל במיוחד ואינטואטיבי. גב המכשיר עשוי מזכוכית שקופה והעיצוב המדהים שלו מאפשר לנו לראות את כל חלקי הטלפון במבט אחד.

הדגם השני נקרא MI9 והוא מאופין בעיצוב מעוקל ואלגנטי עם זכוכית בעיצוב הולוגרפי. יש לו חיישני תמונה באיכות מדהימה והוא זכה לציון גבוה מבחינת צילום. יש לו מעבד חזק במיוחד ועדשה חדשנית עם זוית רחב לצילום מאקרו. המצלמה מכוסית בכיסוי מיוחד מזכוכית ספיר והיא נחשבת לעמידה וחזקה במיוחד. המסך הוא של היצרנית סמסונג והוא נטען במהירות. בנוסף הוא מכיל חיישן טביעת אצבע משופר. 

דגם חדש ופופולארי נוסף הוא ה- REDMI NOTE 7 הנחשב לאחד מהסמרטפונים המובילים היום מבחינת איכות ויכולות הצילום שלו. יש לו מצלמה אחורית כפולה עם AI 48MP+ 5M A וסופר פיקסל 4 1.6 ב-1. בנוסף הוא מאופיין בפי 4 פיקסלים למטרהשל בהירות מיוחדת עם רזולוציה מרהיבה וייחודית. יש לה גם צילום לילה יציב שכן היא מסוגלת ללכוד באופן אוטומטי מספר תמונות ביחד ולשלב אותן לתמונה אחת איכותית מאוד.

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השייווק שהונפקה בבורסה של טורנטו