חמש משחקי מחשב שמשפרים את הריכוז והקורדינציה

אחד הכלים היותר טובים לשיפור הריכוז והקורדינציה הוא דווקא המחשב. רבים טוענים כי משחקי מחשב הם אך ורק כלי להעברת הזמן אך ישנם גם דרכים רבות לנצל את המחשב ואת המשחקים שהוא מציע, בעיקר על מנת לשפר אצלנו יכולות שניתן לטפח אצל בני אדם ביניהם הריכוז והקורדינציה.

המשחק הראשון הוא אחד המשחקים המוכרים ביותר בהיסטוריה של משחקי המחשב והוא הטטריס. במשחק הטטריס עלינו להזיז קוביות בצורות שונות למנחים שונים ולמקומות שונים במסך על מנת לצבור נקודות ולנקות את המסך מקוביות. על מנת להצליח ולצבור נקודות בשלבים המתקדמים של המשחק עלינו להיות מרוכזים ובעלי יכולות קורדינציה גבוהות על מנת שנוכל לצבור נקודות ולא להיפסל.

משחק הזיכרון גם הוא משחק די קלאסי וישן אך הוא עובד יותר מכל על יכולות הריכוז שלנו, בעיקר ברגע שיש קלפים רבים על המסך. עלינו לזכור קלפים רבים ועל כן עלינו לשמור על יכולת ריכוז גבוהה כדי שנוכל לזכור היכן מסתתר כל קלף

משחק המבוך המהיר דורש מאתנו יכולת קורדינציה ומהירות גבוהות מאוד שכן עלינו למתוח חבל בתוך מבוך כאשר הקורדינציה שלנו נמדדת במהירות בה אנו מגיבים לפיתולי המבוך.

טמפל ראן הינו משחק נוסף שפותח לגרסאות הטאבלט והמובייל ועבר משם למסך המחשב. במהלך המשחק תאלצו לתמרן אדם אשר נמצא בריצה מתמדת בפניות, קפיצות ומכשולים רבים, כאשר ככל שאתם מתקדמים במשחק, הקושי והמהירות עולים, עליכם לשמור על ריכוז גבוה על מנת שלא להפסל.

פלייט סימולטור הוא משחק עבור אלו שכל המשחקים שדיברנו עליהם כבר לא ממש אתגר עבורם. במשחק תתבקשו להטיס מטוס, לשייט ולהביאו לנחיתה תוך כדי שעליכם לסרוק את שלל מכשירי הטיסה ולוודא כי הכל מתנהל כשורה.