ביקורת על פלאפון lg g4

אין ספק כי אחת החברות האהובות על הצרכן הישראלי בתחום הסמארטפונים הינה חברת LG שלא מפסיקה להפתיע אותנו בכל פעם מחדש. הדגם הקודם הפך לסוג של להיט איתו צריכות אפל וסמסונג להתמודד על מקומן בלב הצרכן הישראלי שמחפש בעיקר סמארטפון שהוא Valu For Money.

מפרט

החדש של LG מספק למשתמש מצלמה ראשית, יציבה ואיכותית עם 16 מגה פיקסל, גודל מסך 5.5 אינץ׳, סוללה 300mAh, נפח אחסון 32GB, מעבד חזק ושלל קישוריות רלוונטיות החל מ- WiFi, GPS, NFC ועד חיישנים – קירבה, תאוצה, ג׳יירו, מצפן וברומטר.

כמובן שאין צורך להרבות במילים על כך שמדובר במערכת אנדרואיד מתקדמת שמותאמת למכשיר ופועלת בצורה חלקה ++. מדובר במכשיר בולט במיוחד המספק שני מעבדים, זיכרון פנימי רחב – 3 ג׳יגה, מסך מסוג QHD ומהירות תגובה גבוהה במיוחד. גם אם תעשו שימוש בשתי אפליקציות במקביל, עדיין השימוש יהיה נוח. גם איכות השיחה נחשבת לגבוהה והסאונד ברמקולים עולה על הרבה סמרטפונים אחרים בשוק. אם שואלים מה הדבר הכי מוצלח בסמארטפון lg- g4 התשובה היא ללא ספק המצלמה. את הפוקוס ניתן לקבוע באמצעות קרן לייזר ייחודית והיא מאופיינית בייצוב תמונה אופטי, צמצם רחב שמסוגל להכניס הרבה אור גם במצבים של תנאי תאורה בעיתיים. התמונות יוצאות פשוט מדהים. את הגב של המכשיר ניתן לפרק בקלות, להחליף את הסוללה וגם הגישה לכרטיס הזיכרון נוחה.

לסיכום, אם תמונות איכותיות זה הקטע שלכם, אם אתם מחפשים סמארטפון שנותן מענה איכותי על רוב הצרכים של הקהל הישראלי, מכורים לאנדרואיד ומחפשים דגם מתקדם, חזק שמביא גם בשורה, לכו על ה- lg- g4 שהוא גם Valu For Money, גם נראה טוב וגם חזק.