אפליקציית ספורט חינמית מומלצת

בימים בהם אף אחד לא עושה ספורט בלי הסמארט פון שלו, חשבו מפתח אפליקציות רבים כיצד ניתן למנף את זה עבור המשתמש. אז לאחר שעשרות אפליקציות הקשורות בספורט והצעות לאימונים הציפו את השוק, עבר עולם האפליקציות הספורטיביות למדידת אפקטיביות האימון. הרי במכשיר הסמארט פון שלנו יש ג'י פי אס מובנה שיכול בקלות לעקוב אחרי המסלול שעשינו במהלך ההליכה או הריצה אז מדוע לא לנצל אותו למטרות האימון אם אנחנו במילא מביאים אותו על מנת לשמוע מוזיקה?

אפליקציית SPORT TRACKER היא מהאפליקציות החינמיות המובילות בשוק אפליקציות האימון והיא מסייעת לנו לקבל נתונים חשובים בזמן האימון כמו קצב ומהירות הריצה שלנו אך חשוב מזאת, היא נותנת לנו את היכולת לנתח את האימון שלנו לאחר שזה כבר הסתיים. נוכל לראות מספר ק"מ שרצנו או רכבנו, את המהירות הממוצעת וכמובן את מספר הקלוריות ששרפנו במהלך האימון.

בנוסף לאחר האימון אם תרצו להשוויץ בכך שרצתם מרתון או שאתם להראות לחברים שלכם שרכבתם עכשיו קטע רכיבה ארוך מאוד, או אם סתם אתם רוצים להראות לכולם שיצאתם לג'וגינג בסנטרל פארק, תוכלו להעלות את נתונים האימון ביחד עם מפה לרשתות החברתיות ולשתף את החברים שלכם.

בנוסף תוכלו להתעדכן באימונים של חברים שלכם כך שאם חבר שלכם עשה ריצה כלשהי תוכלו לראות אותה מופיעה בנתונים של מי שהגדרתם בתור חברים שלכם. מעבר לכך האפליקציה מאפשרת לכם לשמור את אימוני העבר שלכם כך שאם נניח אתם מתכוננים לריצת מרתון או לתחרות איש הברזל תוכלו לראות את גרף ההתקדמות שלכם ולבדוק אם יש לכם סיפור בריצה, או באופניים ולעקוב אחרי תכנית האימונים שקבעתם מראש.

עוד משהו שיעניין אותך: אפליקציית פנגו – שטיפת מכוניות

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מדריך למטפס ההרים המתחיל

יורם קראוס – דה מרקר
יורם קראוס – גלובס