אפליקציית מעקב אחרי משלוחים של דואר ישראל

לאלו מאתנו אשר מקבלים על בסיס שבועי או חודשי חבילות דרך הדואר, או אלו מאתנו אשר מרבים לשלוח דואר רשום או חבילות בארץ ובעולם וודאי ישמחו לשמוע על האפליקציה אשר מאפשרת לנו מעקב בזמן אמת, יעיל ופשוט אחרי דברי הדואר שלנו שנמצאים בדרך אלינו או בדרך לאלו אשר שלחנו להם מכתב.

כמובן כולנו התנסינו פעם אחת לפחות במשלוח או קבלת דבר דואר רשום כאשר אחד הדברים היותר מתסכלים הוא חוסר המעקב אחרי החבילה. כאשר אנו לא יודעים היכן היא נמצאת, אם היא בכלל בדרך, אם היא הגיעה ליעדה ודברים דומים אשר גורמים לנו לחוסר וודאות, אנו ככל הנראה פחות נסמוך על השירות. בעקבות טענות אלו הוציא דואר ישראל שירות עם הודעות SMS כאשר הלקוח מקבל הודעה שפריט הדואר יצא למשלוח וכאשר הוא הגיע ליעד, אך ההודעה הייתה מגיעה רק לשולח ולא לנמען.

ברשות הדואר הבינו כי עליהם לעשות שירות דומה שיספק את שני הצדדים וכמובן יהיה בקנה אחד עם שלל הטכנולוגיות שנמצאות כיום בשוק. לכן, החליטו בדואר ישראל כמו במגוון רחב של בתי עסק לנצל את פלטפורמת המובייל והטאבלטים וליצור אפליקציה אשר דואגת לעדכן את השולח ואת הנמען בכל עת על סטטוס החבילה.

כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות ולאחר ההורדה שלה להכניס את מספר החבילה. הדבר נותן לנו מעקב שותף אחרי מיקום החבילה והיכן היא נמצאת בכל רגע נתון מרגע מסירתה בסניף הדואר, דרך קליטתה ביחידות הדואר השונות ברחבי העולם ועד הגעתה לפתח ביתו של הנמען. האפליקציה נותנת לנו גם את האפשרות לתת שם לחבילה כך שאם אנו יודעים שבדרך אלינו נמצאת חבילה עם משקפיים נוכל לקרוא לה משקפיים, או לחילופין אם שלחנו ברכה לדודה באמריקה נוכל לתת לחבילה את השם ברכה לדודה בניו יורק וכן הלאה.

עוד משהו שיעניין אותך: תשלום לחניונים באפליקציית פנגו

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מדריך למטפס ההרים המתחיל

יורם קראוס – דה מרקר
יורם קראוס – גלובס