5 משחקי הקונסולות הכי חמים של 2016

בעיני רבים מאתנו אין דבר יותר כייף מאשר לחזור הביתה בסופו של יום לימודים או יום עבודה ארוך, לפתוח את הטלוויזיה ובמקום לצפות בחדשות לפתוח את הפלייסטיישן או האקס בוקס שלנו ולשחק באיזה משחק כדי להפיג את המתחים של היום שהיה. 2016 עתידה להיות שנה שתספק לנו מספר משחקים שיחשבו למובילים בתחום כאשר חלק מהם יגיעו מתחום הסרטים וחלק מתחום המשחקים בדמותם של משחקי המשך.

PES 2016 – פרו אבולושן זהו משחק הכדורגל המוכר והאהוב שמידי שנה כמובן מוציא לחנויות את גרסת המשחק של העונה הנוכחית עם כל הקבוצות, כל השחקנים וכל ההעברות המעודכנות. חובבי הכדורגל ישמחו לקחת את הקבוצה האהובה עליהם למסע בעקבות זכייה באליפות או בגביע.

FIFA 2016 – אולי המתחרה הנצחית של פרו אבולושן, שגם היא מוציאה גרסה למשחק מידי שנה, גם כן עם כל ההעברות, כל השחקנים וכל התחרויות כאשר מידי שנה מתווספות ליגות שונות למשחק.

הנוקמים – משחק מבוסס על סרטי הקומיקס של מרוול, כאשר גיבורי על בדמותם של קפטן אמריקה, איירון מן והענק הירוק משחרים את עלילות הסרט ונלחמים בכוחות הרשע על מנת להציל את העולם.

UNCHARTED 4 – אולי המשחק שהכי מצפים לו כיום ברשת ואין גיימר אחד שלא מדבר עליו. השחרור של המשחק נדחה במספר שבועות על מנת לעמוד בציפיית השחקנים על פי דבריה של המפתחת. מדובר במשחק מלחמה הרביעי והאחרון בסדרה שזכה להצלחה רבה עד כה.

DOOM – משחק המלחמה המוכר ביותר בכל הזמנים אולי בו תאלצו להילחם במפלצות וחיילים יוצא בגרסא חדשה. השמועה אומרת כי המזמינים מראש של המשחק ייהנו משתי הגרסאות הראשונות של המשחק חינם כך שכדאי לכם למהר להזמין.