4 סיבות למה דווקא יס

אישה נהנית מקערת פופקורן מול הטלויזיה. הצטרפות ליס
אישה נהנית מקערת פופקורן מול הטלויזיה. הצטרפות ליס

בעולם שכולו טלוויזיה ותכנים מהארץ ומהעולם, הוויכוח על מי מביאה תכנים יותר טובים נראה תמידי. יש כאלה שיעדיפו את החברות שמעניקות צפייה ישירה ולאו דווקא שלהם (דוגמת נטפליקס), ויש כאלה שמאוד רוצות להביא תכנים משלהן, וחלקם אפילו מוצלחים. אז בעולם כה רחב, אנחנו העדפנו להתמקד דווקא ביס.

בעבור זה, הנה 4 סיבות, מכל עולם התכנים, למה דווקא יס

וי.או.די עשיר

נכון, לכל חברות הכבלים יש וי.או.די, אבל בוי.או.די כמו של יס עוד לא נתקלנו. לוי.או.די של יס יש למעלה מ-40,000 תכנים שמתעדכנים ומתחדשים באופן שוטף, נותנים לצופה חוויית צפייה לפי נושא מועדף וכמו כן, מקבצים לכם את הסדרות שכבר ראיתם בתיקייה אחת כך שלא תצטרכו להסתבך יותר מדי.

יס דוקו

ספריית הדוקו של יס היא התיקייה המושלמת עבור אלה שסרטי וסדרות דוקו מרתקים אותם לספה. הדוקו של יס משלב בתוכו סרטים וסדרות מחו"ל בשלל נושאים ואישים וכמו כן גם מביא תכנים מקוריים וישראליים על פרשות שקרו ממש במדינתנו הקטנה. סיפורים שלא שמעתם עליהם לעולם יפתחו עבורכם עד הסוד הכי שמור שלהם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הצטרפות ליס.

עולם שלם של ילדים

למרות שרוב התכנים מדברים למבוגרים כי, אין מה לעשות, העולם באמת שייך למבוגרים ומבוגרים הם יוצרי הסדרות והסרטים. אך כשיש ילדים, מן הסתם שתרצו לפעמים להושיב אותם אל מול המרקע ולתת להם ולעצמכם שעה שעתיים של שקט. בדיוק בשביל זה יס הקימה את עולם הילדים של יס בה היא מאגדת את כל הסדרות והסרטים שמוכוונים אך ורק לילדים. למעשה, כשאתם בוחרים על הצטרפות ליס, אפילו לא תצטרכו לבחור במה יצפה הילד. הכניסו אותו, בוי.או.די, לעולם הילדים ותנו לו לבחור. כל התכנים בטוחים.

שלושה סוגי ממירים

מה שאנחנו לרוב מכירים זה את הממיר שבאים להתקין לנו בבית. אך יחד עם הקדמה, התקדמו הממירים. זאת כיוון שגם הם חייבים לעמוד בקצב שהטכנולוגיה מכתיבה. כמו אז, יש לכם את הממיר הבסיסי, המאפשר לכם צפייה ב-HD, אפשרות הקלטה של שתי סדרות במקביל, וי.או.די, מולטי-רום ו-יס סטרימר. ממיר יותר מתקדם יעניק לכם על הבסיס אפשרות הקלטה של 4 ספרות ואילו הממיר המתקדם ביותר יעניק חוויית צפייה ב-4K.

אם אתם אנשים שאוהבים טלוויזיה, אוהבים סדרות מקוריות, מתחדשות, יס הוא הממיר עבורכם. יס מעודדת טלוויזיה ישראלית, נותנת את המקום לקהל לבקש את שהוא רוצה לראות ועוקבת אחרי מה הכי נכון וחדש בעולם. יס עובדת ימים כלילות כדי לספק לכם את התכנים שאתם, כפרט, אוהבים וכל יום ביומו עובדת לשיפור השירות ולשיפור הצפייה שלכם. אז בעולם של טלוויזיה זמינה לכל, הכי כדאי לכם יס.

 

רץ ברשת:

מטרנה – להזמנה אונליין

מטרנה באתר BE

רכישת מטרנה – רמי לוי

מטרנה – השוואת מחירים