תוכנה לניהול משרד וחשבונות – יתרונות החשבונית המקוונת

אולי הדרך שבה אתם מגישים את החשבוניות שלכם ללקוחות כדי לקבל את התשלום המגיע לכם, לא נראית חשובה, כמו למשל, האיכות של השירות או המוצר שאתם מציעים – אבל האמת היא שהדרך כן חשובה.

האם אתם עדיין משתמשים בחשבונית המסורתית?

הלקוחות שלכם בטח לא כל כך נלהבים כאשר הם נאלצים לבזבז זמן יקר מזמנם על מנת למיין את חשבונית הנייר שלכם, לתייק אותה ולשמור עליה עד שיגיע מועד התשלום. ואתם, לעומת זאת, תצטרכו להשלים עם הטרחה שכרוכה בכול ניהול הנייר הזה. אתם באמת לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד כל כך הרבה זמן על הניירת, כאשר עדיף להקדיש את הזמן היקר לעבודה או להיבט אחר של העסק שלכם.

חשבוניות מס נוצרות על בסיס יומי, וזה נהדר לעסק שלכם כשיש לכם הרבה חשבוניות להגיש. עם זאת, קל מאוד להתחיל מהר מאוד לחוש בעומס המצטבר ולהירתע מהמורכבות שכרוכה בטיפול חשבונית הנייר בזמן לחוץ וקצר. קשה לעקוב אחר כל החשבוניות ועל מצב התשלומים. האם אתם בטוחים שאתם יכולים לראות במבט חטוף שהתשלום עבור חשבונית זו או אחרת אכן התקבל? מאוד לא סביר שכן.

אולי הגיע הזמן לעבור לחשבונית ללא נייר, חשבונית אינטרנטית?

הרי לב ליבו של העסק הוא תזרים מזומנים בריא. העסק שלכם יגיע לפוטנציאל המלא שלו רק כאשר תוכלו להפוך את הרעיונות שלכם למכירות, ולהפוך מכירות אלה לכסף. וכל השלבים בתהליך זה צריכים להיעשות במהירות וביעילות האפשרית. זה בלתי אפשרי להשיג יתרון זה ללא תכנה מתאימה שתעקוב אחר החשבוניות שלכם.

תגלו עד מהרה שחשבונית מבוססת אינטרנט מציעה יתרונות רבים, שבגדול, גוברים ללא ספק על כל היתרונות האפשריים שמציעים תהליכי החשבונית המסורתיים. ברגע שתתחילו להשתמש בחשבונית מקוונת, לעולם שוב לא תחזרו להביט אחורה. העסק שלכם ייראה הרבה יותר מקצועי כאשר תשתמשו בתכנת חשבוניות מקוונת שמציעות תבניות חשבוניות סטנדרטיות.

  • תוכנת חשבונית מקוונת היא אינטואיטיבית לשימוש, קל ללמוד אותה ולהתאים אותה לכול הצרכים הספציפיים של העסק שלכם. תוכלו לבחור מתוך מבחר של תבניות, חשבוניות מעוצבות בצורה מקצועית. החשבוניות שאתם שולחים יכולות גם לשאת את לוגו החברה שלכם, מה שיעזור למיתוג העסק שלכם ויעניק לכם מראה יותר מקצועי.

 

  • אף אחד לא רוצה להתמודד עם חובבנים והשימוש בתבנית חשבונית, כפי שמאפשרת תוכנת החשבוניות המקוונות, יבטיח שכול מסמך שתשלחו יהיה סטנדרטי ומעוצב בצורה הברורה והנכונה עבור הלקוחות שלכם. באמצעות החשבונית המקוונת, אתם שולחים ללקוחות גם את תמונת החברה שלכם כעסק מתוחכם וטכנולוגי.

 

  • יתר על כן, העסק שלכם יהפוך להרבה יותר מאורגן. עם האפשרות לביצוע מעקב אחר החשבונית באינטרנט, תוכלו לדעת בדיוק אלו חשבוניות כבר נשלחו, אלו חשבונות צריך לשלוח, ואלו כבר שולמו. תוכלו לעקוב אחר כל תזרים המזומנים של העסק, ההוצאות והכנסות – בכול עת, ביום ובלילה, וגם מכול מקום בעולם.

 

  • משרדי העסק יתפנו מהררי הנייר. תוכלו לסרוק את כל הטפסים והמסמכים ולשמור אותם כקבצים בתוכנת החשבונית שלכם באינטרנט. לא עוד ארונות ומגירות עולים על גדותיהם. אתם מעניקים לעצמכם משרד גדול יותר, כפרס על היותכם חכמים כשהחלטתם להשתמש במערכת שיכולה לעקוב אחר החשבוניות המקוונות. בכול פעם שתרצו לראות מסמך מסוים, אתם יודעים איפה הוא ותוכלו לשלוף אותו בקלות.

 

  • חשבונית באינטרנט היא פשוט נוחה יותר עבור כל המעורבים בתהליך. מכיוון שהכול נמצא במקום אחד – באינטרנט – כל מה שעליכם לעשות זה לצרף את החשבונית לדואר האלקטרוני של הלקוח. זה פשוט ונעשה בלחיצת עכבר.

מוגש באדיבות המומחים מחברת Accountbook המציעה שירותי הפקת חשבוניות מקוונות ואמצעי ניהול משרד מתקדמים.