תוכנה להורדת שירים וסרטונים מיוטיוב

אין ספק כי אחת הפלטפורמות הפופולאריות ברחבי האינטרנט היא יוטיוב. עוד לפני היותה מערכת סרטוני הדרכה ודרך אופטימלית לשווק את העסק שלנו, יוטיוב התחילה את דרכה כפלטפורמה ויראלית להעלאת סרטונים מכל הסוגים. במהלך השנים האחרונות היא עברה פיתוחים והיום כל אחד מאתנו שרוצה להאזין למוזיקה האהובה עליו עושה ביוטיוב שימוש בין אם מוזיקה ישראלית, לטינית או מוזיקה מהעולם. היום דרך יוטיוב ניתן להאזין לכל סוג של מוזיקה, לבצע אימונים באמצעות מוזיקה אליה אנו מתחברים (פופ, רוק, מוזיקת עולם ועוד). פרט לעובדה שניתן להאזין לפלייליסטים לפי סוגים או ז׳אנרים ולצפות בקליפים ובסרטונים אונליין, היום גם ניתן להוריד את השירים ואת הסרטונים מיוטיוב ישירות למחשב, לסמארטפון או לטאבלט האישי שלנו.

איך עושים את זה?

ניתן להמיר את הסרטונים המורצים ביוטיוב לשירים בפורמט Mp3 ואז להאזין למוזיקה האהובה עלינו בנגן האישי שלנו, במחשב או דרך הסמאטרפון. כל מה שצריך זה להתחבר לקישור http://www.ytdown.net/youtube-to-mp4 ואז לבצע את הפעולות שיובילו לכך שהסרטון יהפוך לפורמט של שיר.

 

חשוב לציין שמדובר בשירות חינמי אותו האתר מציע. בקלות, מהירות ובפשטות ניתן להוריד כמעט כל שיר או סרטון לפורמט שבו אתם בוחרים. איך זה עובד? כך מה שצריך לעשות הוא להעתיק את הכתובת של הסרטון אותו אתם מעוניינים להמיר ישירות לשורה הלבנה הריקה שנמצאת בתוך האתר שציינו לעיל. מעל השורה כתוב Record Mp3s from YouTube And Sound Cloud. לאחר העתקה של השורה פשוט לוחצים Download וזהו בשלב הבא הסרטון יומר לשיר ישירות למחשב האישי שלנו.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מדריך למטפס ההרים המתחיל

יורם קראוס – דה מרקר
יורם קראוס – גלובס