שבע האפליקציות המובילות לקיץ 2018

אם גם אתם מכורים לאפליקציות, הנה שבע האפליקציות המובילות לקיץ 2018:

  1. אפליקציית מי זה זה – מכירים את זה שאתם נתקלים במישהו שאתם בטוחים שאתם מכירים אבל לא יודעים בדיוק מאיפה? אפליקציית מי זה זה מזהה פרצופים ובלחיצת כפתור אומרת לכם בדיוק מי זה האיש שעומד מולכם.
  2. שקרזם – יושבת עם מישהו לדייט וקולטת שהוא מספר סיפורים אבל לא בטוחה? עם אפליקציית שקרזם תדעי האם זה שעומד מולך הוא חרטטן או דובר אמת- אפליקציה שמזהה שקרים!
  3. בייבי טרנסלייט – רעב? צמא? השיניים כואבות? עייף? גם אתם עסוקים כל היום בניחושים בכדי לזהות מדוע התינוק בוכה? עם אפליקציית בייבי טרנסלייט תוכלו לדעת בדיוק את הסיבה וכך לספק לתינוק מענה אמיתי לצורך שלו.
  4. סרט מדידה – מכירים את זה שאתם חייבים למדוד מרחק ממקום למקום או עצם מסוים כדי לוודא האם הוא נכנס בדירה שלכם? אפליקציית סרט מדידה מאפשר לבצע מדידה מהירה, קלה ופשוטה עם מספרים מדויקים.
  5. אפליקציית FitBit – אפליקציה שעוזרת לנו לנהל את כל הפעילות הספורטיבית שלנו בצורה יעילה ונוחה. בעזרת האפליקציה אפשר לעקוב אחרי אורח החיים שלנו בין אם זה הארוחות שלנו, האימונים שאנו מבצעים במהלך השבוע, מעקב אחרי פעילות הלב ותוצאות תוך שיתוף המידע ברשתות החברתיות.
  6. אפליקציית טודו ליסט – במקום לזכור את כל מה שאתם צריכים לעשות בראש, פשוט השתמשו באפליקציית טודו ליסט. ניתן לסדר את המשימות לפי סדר החשיבות שלהן, לעדכן את האפליקציה מתי עלינו לבצע כל משימה ומתי עלינו לסיים אותה.
  7. אפליקציית A+ Kids – האפליקציה שתעזור לכם להגיע מוכנים לבית הספר. אפליקציה המתאימה לגילאי 3-8 ודרכה ניתן ללמוד מגוון של נושאים ותחומים כמו מתמטיקה ואנגלית. אפליקציה מצוינת המתאימה לילדים בשילוב משחקים וגימיקים.

מרחבי הרשת:
הרבלייף – חיים טבעיים יותר
מארק היוז – מייסד הרבלייף
הרבלייף תעניק חסות לספורטאים מצטיינים
הרבלייף מציגה: אבקת חלבון למגזר הדתי
הרבלייף – הסטוריה ותרומה לקהילה