צפייה ישירה וחוקית באינטרנט

 

בואו נדבר על צפייה לא חוקית ברשת. בזמן שאתם חוסכים כמה עשרות שקלים בחודש, אתם בעצם נוגסים בפרנסה של יוצרי הסרטים והסדרות. במקום שהכסף ילך מהכיס שלכם אליהם, הוא הולך מהכיס של מי שמפרסם באתרים פירטיים, לבעלי האתרים הפירטיים. לא חבל? פחות כסף לעולם הסדרות והסרטים הישראלי משמעותו –  פחות יצירה. אז האם זה שווה שלא לשלם עוד כמה עשרות שקלים בחודש בשביל לזכות בתוכן איכותי ברמה הגבוהה ביותר? בכל מקרה, הינה הכמה דרכים לקבל צפייה ישירה באינטרנט בדרך חוקית.

ממיר על גבי האינטרנט במחירי לואו קוסט

רפורמת התקשורת שקרתה בשנים האחרונות. הורידה את מחירי הטלפון בצורה משמעותית. כיום ניתן לשלם מתחת ל 100 ₪ בחודש על מנת לקבל שירות כמו Stingtv שכולל למעשה את כל תכני ה vod  של יס. השירות הוא על גבי האינטרנט ולא על גבי הלוויין כמו שקורה עכשיו. אבל בעתיד הלא רחוק, כל השידורים יעברו לאינטרנט.

 

השכרת סטרימר לצפייה בתכני נטפליקס

לא לכולם יש טלוויזה חכמה בבית ולכן אנשים צופים בנטפליקס במחשב, שזה, למעשה לא הדרך הטובה והנוחה ביותר לצפות. גם לחבר את המחשב כל פעם לטלוויזיה זה מעשה די מסורבל. מה עושים. אפשר לשכור או לקנות סטרימר ולחבר אותו לטלוויזיה. דרך חברת סטינגטיוי ניתן לשכור סטרימר ב 10 ₪ לחודש וכך להרחיב את כמות התוכן שאתם צופים בו ע"י צפייה במגוון סרטים וגם סדרות מומלצות.

 

אפליקציות לצפייה ישירה

אין ספק שנסיעה ברכבת עם כל הרעש, הבלגן והצפיפות היא לא תמיד נעימה. לכן, טוב שאפשר לברוח לתוך אפליקציות של צפייה ישירה. למשל נטפליקס. ניתן להשתמש גם באפליקית yesGo  לכל מי שיש לו מנוי ליס וכך לצפות בכל תכני ה VOD. מה שחשוב הוא לדאוג שיש לכם מסך טלפון נוח לצפייה. מומלץ לפחות על 5.5 אינץ' כמו כן, יש לבדוק שאתם מחוברים לרשת סלולרית עם אינטרנט חזק בפריסה רחבה. בשעות העומד הwifi של הרכב עלול להיות איטי.

 

Vod חינמי וחוקי

אין צורך להירשם, לא צריך לשלם אגורה, אלא פשוט להיכנס לשם ולצפות בסרטים באיכות טובה באופן חוקי לגמרי. ה Vod  של וואלה מציג מגוון גדול של סרטים טובים לצפייה.  אמנם לא תמצאו שם סרטים חדשים שהיו בקולנוע בשנה האחרונה, אבל בהחלט ניתן למצוא שם סרטים טובים כמו "מה נשים רוצות" , "הרוג את יקירך" ועוד. כמובן שישנו תשלום מצד הגוף המשדר על זכויות יוצרים ולכן הכסף הולך למי שצריך ללכת. איזה כסף? ישנם פרסומות באתר.