צפייה ישירה בסדרות וסרטים

בעוד מחירי הלווין והכבלים לא מהססים לעלות ולהישאר גבוהים, צפייה ישירה בסדרות וסרטים הפכה להיות פשוט חינם – אין כסף!. יש לא מעט דרכים, תוכנות ואתרים באמצעותם ניתן לצפות בסרטים וסדרות ממש בחינם ובצפייה ישירה. לכל אתר או תוכנה יתרונות וחסרונות, אך בגדול כולם מספקים את הסחורה…בחרנו להמליץ לכם על כמה שיטות שבאמצעותן תוכלו לצפות בסרטים ו/או סדרות בצפייה ישירה.

פופקורן טיים!

פופקורן טיים היא תוכנה להקרנת סרטים וסדרות המאפשרת לצפות באיזה תכנים שמתחשק לנו בצפייה ישירה. תוך שניות בודדות הפרק או הסרט ייטען ואתם גם בוחרים את שפת התרגום בה אתם מעוניינים. היתרון הוא שבמקום להוריד את הטורנט בעצמנו, כאן התוכנה עושה בשבילנו את העבודה הקשה. מדובר באחד הממשקים הכי ידידותיים למשתמש ובאחת התוכנות פורצות הדרך בתחום הצפייה הישירה. כל הסדרות (ישנות וחדשות) והסרטים נמצאים ממש מול העיניים בתפריט שרק מחכה שתעשו בו שימוש!

אתר סדרות

האתר סדרות מאפשר לכם לצפות בסדרות ישראליות או בינלאומיות בצפייה ישירה. היופי כאן שהתרגום מובנה בעברית. באמצעות ״רכישת מנוי״ – סוג של תרומה בסכום סמלי, אתם זכאים לצפות בסדרות ללא תקלות או זמן טעינה שלעתים מסתבר ככושל. כשיש עומס על האתר זה מקשה על הצפייה ולפעמים פרקים נוטים להיתקע אך הפיתוח הישראלי עדיין משדרג את עצמו כל פעם מחדש.

אתרים בינלאומיים

יש המון אתרים בינלאומיים לצפייה ישיר כמות ProjectTV למשל. יש אתרים שמחייבים אתכם להירשם ולשלם סכום כסף סמלי כל חודש, ממש כמו בנטפליקס בעוד אתרים אחרים מאפשרים צפייה בחינם. החיסרון באתרים כאלה הוא שהם ללא תרגום מובנה בעברית ולעתים גם האיכות של הצפייה איננה טובה.