סמסונג גלקסי 7

פיתוח חדש של חברת סמסונג עומד לצאת בחודשים הקרובים הלא הוא ה- גלקסי S7. השמועות מספרות כי מדובר במכשיר שירכז את כל הטכנולוגיות הכי מתקדמות של החברה וכי הוא נחשב לסמארטפון נוח לאחיזה, קל ופשוט לתפעול, אינטואיטיבי במיוחד ומאופיין במסך גדול שמשדרג את חוויית הצפייה.

קצת מפרט…

גודל המסך של ה – גלקסי S7 עומד על 5.1 אינץ׳. ערכת השבבים Samsung Exynos Octa 8890. מערכת ההפעלה של גלקסי S7 היא כמובן מערכת Android 6.0 Marshmallow . המצלמה של הסמארטפון מאופיינת ב- 12 מגה פיקסל . סוללה 300mAh עם נפח אחסון לבחירה של 32G/64GB. המכשיר שוקל 152 גרם.

חשוב לציין כי בעיצוב לא נעשתה עבודה של ממש וכי ה- גלקסי S7 אפשר לומר זהה לחלוטין ל- גלקסי S6. הגב של המכשיר עשוי מזכוכית מעוטרת בסגנון של מתכת. אחד היתרונות פורצי הדרך של המכשיר הינו היותו עמיד למים בתקן מחמיר – IP68. המכשיר גם עמיד לאבק. מומחים מהחברה טוענים כי ניתן לצלול עם המכשיר עד לגובה של 1.5 מטר למשך 30 דקות שלמות. המשמעות לכך היא בשונה משאר הסמארטפונים בשוק, שאין צורך לאטום את החלקים החשופים של המכשיר – יתרון מוחץ אל מול המתחרים. יחד עם זאת, ב- גלקסי S7 אין ממש חידושים מבחינת הממשק, שכן לא נמצאו הבדלים בגרסת האנדרואיד החדשה וגם לא בגרסת ה- Touchwiz. יתרון נוסף של ה- גלקסי S7 הוא שניתן להרחיב את הזיכרון של המכשיר, זאת בשונה מהמכשירים הקודמים של החברה. לסיכום ניתן לומר כי המפרט הטכני של המכשיר בהחלט שודרג וכי מדובר באחד המכשירים שהולכים להיות החמים ביותר בשוק הישראלי במיוחד בזכות מאפיין העמידות למים לו רבים מאתנו חיכו.