מחשבון הריון – הגאדג׳ט הכי שימושי שלך בתקופת ההריון

דקלה לוי - תכנון מעבדות

אם גם את גילית לאחרונה שנכנסת להריון בשעה טובה, או שאולי זה משהו שאת מכוונת אליו – ממש בקרוב תרצי לעקוב באדיקות אחרי התקדמות התהליך. ואם זהו ההיריון הראשון שלך, יכול מאד להיות שאת עדיין לא יודעת שאת התקופה הזו סופרים בשבועות, והדרך הנוחה ביותר לזכור תמיד באיזה שבוע את היא באמצעות מחשבון הריון. מה זה בכלל אומר ולמה סופרים ככה את ההריון? הנה כל מה שחשוב לדעת.

מהו מחשבון הריון ואיך זה עובד?

מדובר למעשה בכלי פשוט למדי שיכול להגיד לך בדיוק באיזה שבוע של ההריון את נמצאת. כל מה שצריך לעשות זה להזין את תאריך הוסת האחרונה לפני ההתעברות (תאריך שישאלו אותך לגביו הרבה בבדיקות השונות אז כדאי לזכור אותו במדויק) והמחשבון יגיד בדיוק באיזה שבוע להריון את נמצאת. בחלק מהמחשבונים תוכלי לקרוא גם עוד מידע אודות השבוע הספציפי שלך, וכן לקבל רשימה של בדיקות ההריון שיש לבצע בשבועות ההריון הספציפיים.

איפה אפשר למצוא את הכלי המצוין הזה?

הכלי נגיש ואפשר למצוא אותו בהרבה מאד אתרי אינטרנט לרבות אתרי קופ"ח השונות, וכן באתרי מותגים גדולים העוסקים בתחומים הקשורים לתינוקות  דוגמת מטרנה.

למה צריך לספור את ההיריון בשבועות?

ההיריון הוא תהליך המצריך הרבה מאד מעקב ובדיקות במהלכו כדי להבטיח את בריאות האם והעובר. בגלל זה מומלץ לעבור סדרת בדיקות מקיפה לכל אורך התקופה ואת מרבית הבדיקות יש לבצע בטווחים מדויקים ביותר. ספירת ההריון לפי שבועות היא ספירה מדויקת יותר שמאפשרת לנו ניטור יעיל יותר של התקדמות ההיריון וזוהי בעצם הדרך המקצועית לעקוב אחר הריונות.

נכנסת להריון? בשעה טובה! זה הזמן להיכנס לחפש מחשבון הריון באינטרנט, להזין את תאריך הוסת האחרונה שלך ולגלות בדיוק באיזה שבוע את נמצאת. מדובר על כלי פשוט, יעיל ומדויק למדי ובהחלט מומלץ להשתמש בו בהריונות. בהצלחה!

 

מרחבי  הרשת:

מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא