כל הסיבות למה לבנות אתר בפלטפורמת וורדפרס

התקופה האחרונה הבהירה כמעט לכל בעל עסק שהוא חייב נוכחות באינטרנט, הסגרים וההגבלות על החנויות הדירו את רגליהם של הקונים ומקום המפגש לסחר הפך להיות אונליין כמעט באופן בלעדי, אבל המצב גם גרם ללא מעט בלבול ואף ניצול כיוון ובניית אתר לא מובנת לכולם ויש המון אפשרויות כגון וויקס שמפרסמים שהם בחינם, מג'נטו, שופיפיי וכמובן גם וורדפרס, אז במי בוחרים ואיך מקבלים את ההחלטה?

 

בכתבה זו נסביר לכם למה כדאי לכם לבחור בפלטפורמת וורדפרס על פני כל השאר ואיך עושים את ההליך נכון.

 

למה דווקא וורדפרס?

 

אז חשוב שנבהיר כבר מההתחלה ועוד לפני הכל שפלטפורמת וורדפרס היא חינמית ממש כמו שוויקס חינמית, את הפלטפורמה אתם יכולים להוריד בקובץ זיפ ישר מהאינטרנט ואפילו לבחור בתבנית עיצוב חינמית ולהוריד תוספים חינמיים, מלבד שרת האחסון אתם יכולים את הכל בחינם ליצור, אבל ממש כמו בוויקס גם בוורדפרס תתקלו בבעיות שתרצו ליצור משהו אינדיבידואלי שלכם, בעיצוב ייחודי ועם פונקציונאליות ייחודית ופה נכנסים לתמונה המעצבים והמתכנתים שיוציאו את זה לפועל והם מן הסתם עולים כסף.

 

אבל מלבד האפשרויות החינמיות למה עוד לבחור בוורדפרס? אז הבחירה בוורדפרס היא בגלל כמה סיבות והן:

 

  • עצם היותה הפלטפורמה לאתרים הפופולארית ביותר בעולם – חכמת ההמונים היא בדרך כלל הבחירה הנכונה לעשות בעיקר שמדובר על פלטפורמה פתוחה כמו וורדפרס שנתמכת המון מקהל מפתחים עצמאי, בעקבות כך תמצאו הרבה פתרונות לבעיות או צרכים שלכם בדמות תוספים שיחסכו לכם את עלויות המתכנתים, בנוסף יש המון עדכונים וחידושים בעיקר בתחום האבטחה.
  • מערכת מאד גמישה ודינמית – עצם היותה מערכת המתעדכנת בתדירות גבוה בזכות זה שהיא פלטפורמה פתוחה, דינמית ופופולארית אתם תזכו בכל עדכון תמיד להתעדכן ולהתאים לטכנולוגיה האחרונה בעולם הווב.
  • קלה מאד ללמידה וניהול – בוורדפרס כדי לנהל את התוכן שלכם לא תצטרכו להיות גאוני מחשבים ולא מתכנתים, מערכת התוכן שיושבת מאחורי האתר קלה מאד לתפעול ויהיה קל לרוב האנשים ללמוד אותה במהירות ולתפעול אותה בקלות.

מרחבי הרשת:

מטרנה – כתבה חדשה אודות המותג מטרנה

סמסונג גלקסי s24 – הלהיט החדש של סמסונג להזמנה באתר פלאפון

סיבים אופטיים – במהירות גבוהה מיוחד מבית yes