יש ספורט אחר : ערוצי הספורט של free tv

חובבי ספורט? אם גם אתם שוקלים אם להתחבר לשירות הטלוויזיה החדש והמשתלם Free TV, אתם בטח תוהים לעצמכם באילו ערוצים תוכלו לצפות ואיך בעצם עתידה להיראות חווית הצפייה שלכם. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים לעשות סדר בדברים ולספר לכם עליהם ונתחיל בספויילר מהיר – ערוצי ספורט Free TV מאפשרים חווית צפייה מעולה לכל חובב ספורט.

כל ערוצי ספורט 5

בראש ובראשונה, כוללים ערוצי ספורט Free TV את כל חבילת ערוצי ספורט 5, כולל ערוץ 5 לייב HD, ערוץ 5 גולד ויתר הערוצים. בערוצים האלו תמצאו מגוון עצום של תכני ספורט מעניינים ופופולריים כמו תכנית סיכום ליגת העל בכדורגל, כל תכני ליגת העל בכדורסל, כל תכני ליגת האלופות, שידורי הליגה הספרדית והאיטלקית בכדורגל, תכניות ספורט אהובות כמו חדשות הספורט, יציע העיתונות, בובה של לילה, חמישיות ועוד. בנוסף לכל התכנים האלו תוכלו לצפות בטורניר ווימבלדון, באליפות ה-UFC, במירוץ פורמולה 1 ועוד.

ערוץ ONE

בנוסף לכל ערוצי ספורט 5, תוכלו גם לצפות בערוצי ספורט ONE. בערוצים האלו תוכלו ליהנות מכל שידורי הליגה הספרדית והאיטלקית בכדורגל, מליגת הפוצ׳יוולי וכדורגל החופים, מליגת העל לתיכונים בישראל וליגת על למכללות בארצות הברית ואפילו מאליפות העולם בפוקר. בין השדרים הבולטים בערוץ תמצאו את יורם ארבל, אבי נמני, אלון חזן, איציק זוהר, אסי ממן, שמוליק מזרחי ועוד רבים וטובים.

לסיכומו של עניין – ערוצי הספורט של Free TV מספקים לחובבי הספורט חווית צפייה מהנה בהחלט עם מגוון עצום של תכנים אהובים, החל מליגת האלופות, דרך תכני ליגת העל בכדורסל ועד לשידורים חיים של הליגה הספרדית והאיטלקית בכדורגל. בהחלט מומלץ לכל מי שמחפש חווית צפייה מהנה ומחירים הוגנים ומשתלמים.