טיפים ליושבים לעבוד עם הלפטופ: מרחבי עבודה VS עבודה מהבית ב-2020

עבודה עם לפטופ

אם הפרנסה שלכם מגיעה מהמחשב הנייד שלכם, אתם כנראה כל הזמן מתחבטים בסוגייה הבאה: היכן לעבוד היום? אולי בבית? אולי במרחב עבודה משותף? מה עם בתי הקפה בשכונה? בואו נדבר על עבודה מהבית ב-2020, טיפים בתקופת הקורונה ובכלל:

בין אם אתם עוסקים במכירת ורכישת מניות בבורסה, או שמא אתם בכלל עובדים עם הלפטופ בעיצוב גרפי, יש כמה דברים לקחת אתכם לבית הקפה. ואם נדייק את מילותינו, לאו דווקא לבית הקפה. ישנם גם אחלה מרחבי עבודה משותפים שתוכלו לעבוד בהם. אבל מיד נגיע לזה. קודם כל, בואו נדבר לרגע על כל הנושא הזה של עבודה מבחוץ VS עבודה מהבית, מה עדיף? הנה כל המידע הרלוונטי ל-2020:

עובדים עם המחשב הנייד ולא יודעים היכן לשבת לעבוד?

אם אתם עובדים עם המחשב הנייד שלכם, ואתם כבר לא יכולים לראות את ארבעת הקירות סביבכם בבית, אנחנו ממליצים לכם לקחת בחשבון כל מיני מרחבי עבודה ברמות גבוהות באמת, כולל גם מרחבי עבודה משותפים בתל אביב אשר מגיעים על כל מיני פינוקים נחמדים (ברזי בירה אפילו).

כמובן, מרחבי העבודה האלו מגיעים עם לא מעט ציוד בתוכם, ככה שאם שכחתם למשל מטען למחשב נייד אז יש סיכוי שיהיה שם כזה. אנחנו לרגע רוצים להתעכב על כל אותם "פינוקים" שמגיעים עם מרחבי עבודה אלו. תקשיבו לנו, זה יכול להוות חתיכת הסחת דעת.

איפה כדאי לשבת לעבוד עם הלפטופ?

אם במרחב העבודה המשותף שבו אתם עובדים ישנם ברזי בירה, מרפסת ענקית עם שולחן פינג פונג ואנשים שעושים גם לא מעט רעש, זה משהו שאתם חייבים להיות מוכנים אליו. אם אתם יודעים שדעתכם מוסחת בקלות, כמובן שיהיה לכם עדיף לעבוד בבית.

בסופו של דבר, הכול תלוי בקשב ובריכוז שלכם, אם נדייק את המילים שלנו. בשורה התחתונה, אתם מכירים את עצמכם ואתם יודעים היכן תפוקת העבודה הכי גבוהה שלכם. ואם אתם עדיין לא מכירים את הצדדים האלו בכם, אז כדאי שתתחילו להתנסות בעבודה במקומות שונים, לרבות בתי קפה ומרחבי עבודה משותפים.

עדיף לגוון בלוקיישנים שבהם אתם יושבים לעבוד

שמעו לנו, לאחר ניסיון של שנים ארוכות בעבודה מעל מקלדת הלפטופ, אנחנו יכולים להגיד לכם שעדיף לגוון. יש גבול לכמות הזמן שאתם תוכלו לשבת בבין בין אותם ארבעת קירות עם תמונות וצמחים מטפסים. כל עוד אתם מתפרנסים מהמחשב הנייד שלכם, תמיד יהיה כדאי למצוא דרכים מעניינות לגוון את היום שלכם.

בסופו של יום, אתם תודו לעצמכם שהכנסתם גוונים שונים לחייכם. זכרו, כשאתם יוצאים החוצה אתם פוגשים השראה, אתם פוגשים אנשים. ואם העבודה שלכם מצריכה יצירתיות, אז בכלל עדיף שתצאו קצת מהבית! בהצלחה!

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – סיפור מסע טיפוס הרים אל המטרהורן – ההר המסוכן באירופה.