חמשת התוכנות שיעשו לכם חיים קלים יותר בניהול החשבוניות שלכם

אם בעבר בכדי לנהל את העסק שלנו מבחינה חשבונאית היינו צריכים למלא באופן ידני חשבוניות, קבלות ושאר מסמכים לצורכי מס ומע״מ, היום הכל נעשה באופן דיגיטלי דרך המחשב, כך שאנו יכולים לחסוך בזמן וגם לתרום לא מעט למאזן האקולוגי שכן כמות הניירות פחתה משמעותית מאז השימוש באותן תוכנות. הנה לכם 5 תוכנות שיעשו לכם את החיים קלים יותר.

  1. עסקית – מערכת ידידותית לניהול לעסק והנהלת חשבונות חד צדדית. בהתאם לסוג העסק שלנו ניתן להוריד את התוכנה המתאימה: עסקית לניהול חוגים ובתי ספר, עסקית תוכנה לניהול עסק, לניהול עמותות, עסקית לעוסק פטור ועוד. בנוסף לתוכנה מצורפות גם תוכנות עזר ובאמצעות התוכנה ניתן לבצע הנהלת חשבונות חכמה הרשומה כחוק במס הכנסה.
  2. חשבונית ירוקה – באמצעות התוכנה ניתן להפיק ולשלוח את כל המסמכים במייל או בקובץ PDF. חשבוניות מס, קבלות, חשבון עסקה, חשבוניות זיכוי, הצעות מחיר, הזמנות רכש ועוד. התוכנה מאפשר להגדיר בחשבוניות הערות קבועות, לשלב חתימה עסקית ולהפיק חשבוניות בשלל מטבעות רלוונטיים.
  3. icount – מערכת נוספת מתקדמת המאפשרת ניהול חכם של כל החשבונות העסקיים באינטרנט. עוסק פטור, מורשה, חברה בע״מ, מלכ״רים ושותפויות – כולם יכולים לעשות שימוש בתוכנת ה- icount. ניתן לייצר מסמכים בעברית ובאנגלית, לסלוק כרטיסי אשראי, להתחבר ל Pay Pal ועוד.
  4. כספית – תוכנה המתמחה בתוכנות עבור הנהלת חשבונות ומערכות מידע מבוססות ווב. דרך התוכנה ניתן לדעת מי חייב לנו כסף ובאיזה סכום, איזה שיקים עלינו להפקיד, האם הכסף נמצא ברווח או בהפסד ועוד.
  5. פלקס – תוכנה נוספת המאפשרת לנהל חשבוניות, ניהול ופרטי לקוחות והיסטוריית התקשרות, תיעוד הוצאות, תקבולים ותשלומים, ניהול פרטי ספקים ועוד.

כל התוכנות משלבות סרטוני הדרכה חכמים המלמדים אותנו כיצד לבצע דרך האתר את כל הפעולות בקלות, במהירות ובפשטות. מדובר בממשקים סופר ידידותיים המציעים מגוון רחב של פעולות אותם כל אחד ואחת מאתנו יכול לבצע.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מדריך למטפס ההרים המתחיל

יורם קראוס – דה מרקר
יורם קראוס – גלובס