חמשת הסלולרים עם המצלמה הכי טובה 2018

חל שינוי ניכר בכל מה שקשור לתיעוד רגעים וחוויות. אם בעבר היינו עושים שימוש במצלמה ביתית, היום כמעט כולנו מצלמים בסמרטפון שלהם, משתפים את התמונות ברשתות החברתיות ומייצרים אלבומים דיגיטליים. אחד השיקולים המרכזיים ברכישת סמרטפון חדש, קשור לאיכות המצלמה. הנה חמשת הסלולרים עם המצלמה הכי טובה לשנת 2018.

  1. אייפון איקס – אפל עושה שדרוג רציני למצלמה במכשיר המדהים הזה שמאופיין במסך הבנוי כיחידה אחת שלמה ואינו מופרד מהמכשיר. כל תמונה שמצלמים עשירה בפרטים ומאופיינת בחדות בלתי רגילה. המצלמה הקדמית מציעה צילום פורטר ישיר ושימוש במגוון של אפקטי תאורה.
  2. P20 של וואווי – מצלמה המאופיינת ב40 מגה פיקסל ומגיעה עם 3 עדשות שונות. ניתן לצלם בעזרת המכשיר צילומי סטילס ברמה סופר גבוהה, מגוון של תמונות עם ירידה לפרטי פרטים כאשר אפקט עומק השדה מעולה. גם עם מצלמת הוידיאו של המכשיר קשה מאוד להתחרות.
  3. Xiaomi Mi 8 – מצלמה מצוינת ויש כאלה שאפילו מתבלבלים בינה לבין היכול של אפל. התמונות יוצאות מלאות בפרטים, צבעוניות נפלאה עם אופציה מעולה להתקרב לעצמים בעזרת אופציית הזום הכפול. ניתן בקלות לעבור למצב ידני, לצלם תמונות סטילס וגם מבחינת צילום הוידיאו אפשר להגיע איתה לתוצאות מצוינות.
  4. גלקסי S9 – אין ספק כי מדובר באחד הכוכבים כאשר מתייחסים לצילום ומצלמות בסמרטפונים. המצלמה של הסמסונג החדש מאופיינת במפתח צמצם מתכוונן כאשר ניתן בעזרת לצלם תמונות מרהיבות כמעט בכל תנאי – גם בחושך מוחלט. בתנאי חושך העדשה של המצלמה נפתחת למצב 5 וכך מושכת אור לתמונה.
  5. LG G7 ThinQ – מצלמה כפולה בגב המכשיר עם מצלמה משנית נוספת המאופיינת ב-8 מגה פיקסל. מכשיר המאפשר לצלם תמונות מעולות עם פרטים וצבעים חדשים. גם צילום הוידיאו נפלא בטכנולוגיית 2160p@30fps, מבזק לד ומייצב תמונה.

עוד בנושא:

טיפים מאת עופר אלשיך למועמדים למשרות הייטק