חבילות צפייה- כל התחרות בארץ

אם עד לפני מספר שנים שתי האפשרויות היחידות של צפייה בטלוויזיה היו באמצעות שתי ספקיות, יס והוט היום פני הדברים הם שונים לגמרי שכן לצרכנים יש עשרות אפשרויות כיום של צפייה בטלוויזיה. אחד החסמים הגדולים שהיו לשחקנים חדשים על מנת להיכנס לשוק ספקי התוכן הטלוויזיוני היה התשתית. הקמת תשתית חדשה הייתה עולה מאות מיליונים לכל חברה אשר הייתה מעוניינת לספק שירותי תוכן טלוויזיוני, אך כיום באמצעות האינטרנט החסם הזה נשבר ואנו רואים את אותן ספקיות מתבססות על רשת האינטרנט בעת מתן התכנים ללקוח, דבר שחוסך להן כסף רב ובעקבות כך  ניתן לספק ללקוחות את השירות בסכום כסף נוח וזול יחסית בהשוואה למחיר של ספקיות התכנים הטלוויזיוניים המסורתיות, יס והוט. בעקבות כך צצו פלטפורמות רבות אשר מקלות על הצרכנים בהשגת חבילת צפיה מותאמת אישית במחיר נוח, ואת זה בדיוק נסקור במאמר הבא.

סלקום טיוי

סלקום טיוי הייתה החלוצה ששברה למעשה את הדאופול של יס והוט והציעה לקהל הרחב תוכן טלוויזיוני לצפייה ישירה. למעשה, סלקום טיוי מציעה מגוון של חבילות ערוצים על פי בחירת הלקוח אך ישנם ערוצים שיש ביס והוט שלא ניתן לצפות בהם באמצעות סלקום טיוי ולכן יש לבדוק מה היא חבילת הערוצים אותה אתם רוצים ומה היא כוללת, זאת על מנת שלא תמצאו את עצמכם עם חבילה ללא אחד הערוצים האהובים עליכם. באמצעות סלקום טיוי ניתן להקליט תכניות ולצפות בהם גם לאחר שבוע.

נטפליקס

נטפליקס כבשה למעשה את כל העולם לפני מספר שנים אך רק לאחרונה נכנסה לארץ והיא מציעה למעשה תכנים לצפיה ישירה כמו סדרות או סרטים. בניגוד לסלקום טיוי היא אינה מציעה צפייה בערוצי החדשות וערוצי ספורט והיא מתאימה אך ורק למי שמעוניין לצפות בסדרות וסרטים. ניתן לצפות גם ללא חיבור אינטרנט פעיל במידה והורדנו לאייפד למשל או למחשב או התוכן בו אנו רוצים לצפות.

סטינג טיוי

יס לא ישבה בחיבוק ידיים לאור כל הכניסות של השחקנים לשוק והשיקה שירות משלה שנקרא סטינג טיוי שכולל מספר מצומצם של ערוצים בו הלקוח מרכיב לעצמו את חבילת הצפייה והערוצים בו הוא מעוניין. השירות כמובן זול יותר מהשירות של יס וכולל ערוצי חדשות, ספורט, ילדים, מדע ועוד.

 

יש עוד מגוון של פלטפורמות תקשורת המציעות מגון של ערוצי טלוויזיה כמו חברת פרטנר למשל. הספקיות השונות מציעות מגוון של חבילות שנעות בין 99-250 שקלים בחודש, חלקן גם מציעות שירותי אינטרנט.

 

עוד אתרים בקבוצה: תיק השקעות, עופר אלשיך, רכב למכירה

עוד משהו שיעניין אותך, אישים מתחום התקשורת:
עופר אלשיך – יוטיוב
עופר אלשיך – גוגל פלוס