זקוקים לאינטרנט 24/7?

רשת אלחוטית ניידת

 אינטרנט נייד המצאה גאונית שתשרת אתכם נאמנה בכל מקום אליו אתם הולכים

אנו נמצאים בעולם הסובב סביב נפלאות הדיגיטל ורבים מאיתנו תלויים באינטרנט ממש כמו הקפה של הבוקר. מיילים, פעילות ברשתות חברתיות, ביצוע קשת רחבה של פעולות ברשת ובענן העסקי שלא לדבר על אלו מאיתנו שעובדים מהבית וזקוקים לאינטרנט חזק, מהיר ואיכותי כל הזמן. בתור צרכני אינטרנט מושבעים וודאי נתקלתם באינספור תקלות של הספקיות הגדולות שלא לדבר על מצבים בהם הן מתחייבות למהירות אינטרנט מסוימות ואז מבדיקה פשוטה בבית בסוף מתברר שלא כך הדבר.

אז הנה לכם הפתרון האידיאלי לאלו שזקוקים לאינטרנט כל הזמן ולאנשים שזזים ממקום למקום כמו למשל עובדים במקומות ציבוריים או אפילו יוצאים לחופשה שכן לעתים ה Wi-Fi של המלון מאכזב ובגדול. אז במקום לשבור את הראש ולאפשר לעצמכם להנות מאינטרנט מהיר בכל מקום אליו אתם הולכים, ממש כמו שאתם לוקחים איתכם את הלפט- טופ, מעכשיו אפשר להנות מאינטרנט נייד וחזק.

למעשה, מדובר בקופסא קלה במיוחד עם סים סלולארי שאיננה דורשת הזמנה של טכנאי. לקופסא עצמה יש כבל חשמלי וניתן לחבר אותה ישירות לחשמל ולהנות מאינטרנט מהיר בעלות שנעה בין 90-135 שקלים בחודש. הקופסא מאפשרת גלישה במהירות של עד 100 מגה, תלוי ברשת הסלולארית.

היתרונות:

  1. זה נייד אפשר לקחת את הקופסא לכל מקום.
  2. אפשר גם בחו״ל לקנות סים מקומי ולהשתמש בה מחוץ לישראל.
  3. העלות יחסית נמוכה ומקבלים אחלה תמורה לכסף שמשלמים.
  4. אפשר לצפות בסרטים ולגלוש ברשת כמה שרוצים, ההאטה בקושי מורגשת.