האם השיאומי נוט 4 מספק מענה טוב?

טלפון נייד של חברת שיומי הסינית
טלפון חכם של שיומי

הטלפון החכם כבר הפך מזמן לחלק אינטגרלי בחיים של כולנו וכבר שנים שהוא משמש עבורנו ככלי ול א רק בתור טלפון נייד. הפונקציות שהטלפון החכם מספק לנו כיום שכוללות יומן אלקטרוני חכם, גישה נוחה ומהירה לאינטרנט, שמירה ואחסון קבצים הפכו כבר לעניין שבשגרה והדבר הפך לצורך יחסית בסיסי בקרב האוכלוסייה.

כתוצאה מכך אנו רואים שחקנים חדשים בשוק הטלפונים החכמים אשר מנסים לשבור את תקרת הזכוכית של היצרניות המובילות בשוק שהן אפל וסמסונג. העובדה שהפכה את זה לאפשרי מבחינת היצרניות האחרות היא דווקא עניין המחיר, שכן אותן חברות דורשות מחיר גבוה עבור המוצרים שלהן בעוד השחקנים החדשים בשוק דורשים מחירים שפויים יותר לכל כיס, דבר שמגדיל את נתח השוק שלהן ומאפשר כמעט לכל אחד לרכוש טלפון נייד חכם. אך האם אותם טלפונים חכמים נותנים מענה מספיק טוב וביניהם השיאומי נוט 4 שהפך ללהיט בשוק הישראלי נחשבים לטלפונים חכמים טובים? אז יצאנו לבדוק האם השיאומי נוט 4 מספק מענה טוב עבור הצרכנים במספר פרמטרים חשובים.

צילום איכותי

המצלמה של השיאומי נוט 4 לא נחשבת לאיכותית במיוחד ויש הטוענים כי המצלמות בדגמים קודמים היו אף יותר מתקדמות מהדגם שנמצא בשיאומי נוט 4. למצלמה האחורית חיישן של 13 מגה פיקסל שאכן לא נחשב לדגם מהמובילים בשוק ואכן על פי דיווחים רבים כאשר התאורה אינה מיטבית, האיכות של התמונה לא מצליחה להתעלות כמו גם האיכות של המצלמה הקדמית שעל פי דיווחים רבים מתקשה בצילומי תקריב. על פניו נראה כי המחיר הזול של המכשיר אכן מתבטא באיכות המצלמה.

סוללה

סוללת המכשיר נחשבת לחזקה במיוחד וכוללת נפח של 4100 מילי אמפר לשעה כאשר הדיווחים ברשת מספרים על סוללה חזקה ויציבה שמחזיקה גם ליום שלם ללא הטענות גם בעבודה ממושכת ואינטנסיבית עם הטלפון הנייד.

מספר סימים

יתרון מובהק של השיאומי נוט 4 הוא העובדה שהוא פועל עם שני כרטיסי סים במקביל, דבר שמאפשר שמאפשר לצרכנים הזקוקים לשני מספרים בו זמנית כמו למשל אנשי עסקים הפועלים בשתי מדינות בו זמנית. הדבר מאפשר בקלות יתרה ניהול שני חשבונות וואצאפ בו זמנית וניהול שיחות משני המספרים בנוחות מירבית.

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:

קפסולות אספרסו  – מבית נספרסו
מכונות קפה – נספרסו
טיול בישראל עם שירותי השכרת רכב מבית שלמה סיקסט
השכרת רכב בירושלים – מבית שלמה סיקסט
השכרת רכב בתל אביב – שלמה סיקסט