האם הוט ויס יתאוששו מהסתירה שהכניסה להם סלקום טיוי?

מאז שסלקום השיקו את השירות "סלקום טיוי", הגולשים ברשתות החברתיות לא מפסיקים לדסקס לגבי התגובות של חברות הלווין המוכרות "יס" ו"הוט" והאם צפויה הורדה של מחירים בשוק הכבלים בעקבות השקה של השירות?

במאמר זה נדבר על השינוי המשמעותי שהתרחש בשוק הכבלים וכיצד הוט ויס הולכים להתמודד עם זה?

סלקום טיוי

למי שעדיין לא מכיר ולא שמע על השירות החדש של סלקום. מדובר על צפייה בערוצי הטלוויזיה על גבי רשת האינטרנט תמורת מחיר חודשי קבוע. חלקכם יכולים לשאול "אז מה ההבדל בין סלקום ליס והוט? הרי גם שם הנני משלם תשלום חודשי קבוע תמורת צפייה בתכנים?" וזוהי שאלה מעולה! ההבדל הוא בטכנולוגיית השידור, כאשר הוט ויס הנן חברות כבלים וסלקום משתמשת בטכנולוגיה שונה לגמרי הנקראת OTT שעובדת על גבי רשת האינטרנט.

הדבר מאפשר לסלקום לעשות מהפכת מחירים ולהוזיל את דמי התשלום עד כ100 ש"ח לחודש.

מה עם הערוצים?

בסלקום טיוי משודרים כל הערוצים של עידן+ ובנוסף לכך עוד מגוון ערוצי ספורט, ילדים, צפייה ישירה של תכני מאקו, YNET ועוד. בנוסף לכך, ניתן לצפות בסרטונים ביוטיוב ולהתקין אפליקציה לסמארטפון שתאפשר לכם להמשיך לצפות בשידורים גם מהטלפון.

אז מה עם יס והוט?

הדרך היחידה של יס והוט להתמודד עם התחרות החדשה היא להוזיל מחירים ולהציע תכנים משתלמים על מנת שהלקוחות יישארו איתם ולא יעברו לחברה המתחרה.

בינתיים, שתי החברות יוצאות מדי שבוע במבצעים חדשים והנן צריכות להוריד את המחירים שלהן למינימום על מנת לשמר את הלקוחות הקיימים ולגייס חדשים.

אז כל מה שנשאר לנו, הוא לחכות להורדת המחירים ולראות מה השינויים שהולכים להתרחש בשוק – האם יכנסו חברות חדשות? מה הצעדים שחברות יס והוט יעשו על מנת להתמודד עם התחרות?