גאדג׳טים ממותגים – שיווק אפקטיבי ללקוחות

כשמדברים על פרסום חושבים הרבה פעמים על צעדים גדולים ומרחיקי לכת. שלטי חוצות, קמפיינים ממומנים ברשת, פרסומות בטלוויזיה בפריים טיים ומה לא. אבל מי אמר שפרסום חייב להיות כל כך מסובך וכל כך יקר? הכירו את הגאדג׳טים הממותגים – דרך זולה, יעילה ופשוטה להעביר את המסר שלכם ללקוחות באופן טבעי.

מהם גאדג׳טים ממותגים ומה כל כך מיוחד בהם?

גאדג׳טים ממותגים הם מוצרי טכנולוגיה שונים שאנשים משתמשים בהם ביום יום שעליהם אפשר לשים את הלוגו של העסק שלנו. היתרון המשמעותי ביותר של גאדג׳טים ממותגים כאלו זה שאלו הם מוצרים שאנשים לוקחים איתם לכל מקום. כלומר – בהרבה רגעים טבעיים ורגילים כביכול הם נתקלים בלוגו של העסק שלנו ובשם שלו שנכנס לתודעה ונשאר שם בצורה מאד טבעית ושגרתית.

אילו גאדג׳טים ממותגים קיימים?

יש לא מעט אפשרויות לגאדג׳טים שכאלו כמו דיסק און קי ממותג, רמקול לאמבטיה, אוזניות לסלולר, מעמדים לטלפון החכם עם מטען, מאווררי צוואר ועוד. כל אחד יכול לבחור את אלו שמתאימים לו ולקהל הלקוחות שלו ואפשר כמובן להציע מגוון ולהעניק יותר מסוג אחד.

זה בטח יקר, לא?

אז זהו – שממש לא. בגלל שמדובר במתנות שנרצה להעניק בכמות יחסית גדולה, העלות של יחידה אחת היא ממש לא גבוהה כמו שאפשר אולי לחשוב. תג המחיר הוא סביר לחלוטין ועל כן מדובר גם בדרך פרסום שהיא משתלמת ביותר.

איך אפשר לחלק את הגאדג׳טים?

בכל דרך שתרצו. אפשר להעניק אותם ללקוחות יחד עם השירותים או המוצרים שאתם מעניקים בשגרה, להשאיר אותם בבית העסק ולהעניק ללקוחות, לחלק אותם כפרס בהגרלה ובעצם בכל דרך שנבחר. שיטת שיווק פשוטה, יעילה, חכמה ומשתלמת.

מרחבי הרשת:

גלקסי s24 – להזמנה באתר פלאפון

גלקסי s24 אולטרה – מהסדרה החדשה של סמסונג

מטרנה – באתר רמי לוי