ברי המים של הדור החדש – הכירו את האדג‘

הוא קטן יותר, חכם יותר והרבה יותר מעוצב – הכירו את האדג‘. בר המים החדש מבית תמי 4. הרי כולנו יודעים שחלה עליה ניכרת בצריכה של ברי מים לבית ולמשרד בקרב ישראלים. זה ידוע משום שלכל מקום אליו אנחנו הולכים בין אם זה קרובי משפחה, שכנים, חברים, משרד או מרפאה אנחנו רואים שיש שם תמי4. תמי 4 מאפשר ליהנות ממים טריים, מסוננים, ללא כימיקלים, אבנית או מתכות בטמפרטורה המדויקת שמתאימה לנו. אם עד עכשיו התלבטתם לגבי רכישת תמי 4 בגלל הגודל והמקום שהוא תופס על השיש או במטבח, דעו לכם שהדגם החדש שזכה לכינוי אדג‘ מביא בשורה חדשנית. הוא קטן ב- 20% מבר מים רגיל והוא יאפשר לכם ליהנות מחוויה שתיית מים חדשנית ומודרנית.

לתמי4 ישנם מספר דגמים של ברי מים ולכל אחד יתרונות שונים. הסדרה החדשה של האדג' כוללת, כאמור, מספר שדרוגים שונים, וישנה גם אפליקציה ייעודית לברי המים אדג'. באמצעות האפליקציה, ניתן בין השאר לדעת כמה מים המשפחה צורכת, לזהות מרחוק תקלות ולקבל התראות שונות לנייד לגבי התחזוקה השוטפת של בר המים.

במה עוד הדגם החדש שונה?

  • הדגם החדש בנוי ככה שהוא מותאם למלא סירים וקנקנים בלי כל בעיה. כך למעשה אתם יכולים ליהנות ממים סופר איכותיים גם בבישול. תוכלו גם למלא דרכו את בקבוקי המים של הילדים.
  • בכל רגע המתקן מעדכן אתכם גם לגבי מטהר המים וגם לגבי נורת ה- UV, ככה שאתם יכולים להיות מעודכנים ולדעת בדיוק מתי הגיע הזמן להחליף אותם.
  • בר המים החדשני של תמיד 4 מדגם אדג‘ לומד את הרגלי השתייה שלכם ומרתיח לכם את המים בזמן המתאים לכם. תמיד תוכלו להרתיח את המים דרך האפליקציה בלי להתאמץ. קוראים לזה הרתחה חכמה.
  • המסך של המכשיר ברור וגדול, הוא משלב מגש מתקפל ויש לו קולט טיפות שמתריע בדיוק מתי צריך לרוקן אותו.
  • תוכלו מכל מקום ובכל זמן להגדיר את סוג המשקה שאתם רוצים לשתות, כמות המים והטמפרטורה שלו.
  • המכשיר מצויד בטכנולוגיית טיהור מים מהמתקדמות בעולם , כך שתוכלו ליהנות משתיית מים טהורים ונקיים בכל זמן.

ניתן גם לשדרג בר מים

לקוחות שירצו לשדרג לבר המים החדש יכולים לעשות זאת במחיר מיוחד ומומלץ לבדוק באתר או ליצור קשר עם שירות הלקוחות לקבלת מידע נוסף על שדרוג לבר המים אדג'. כמו כן, מומלץ להתעדכן במבצעים המתפרסמים מעת לעת באתר וליהנות ממסלולי שירות משתלמים.

 

מרחבי הרשת:
משחת בפנטן למניעה וטיפול של תפרחת חיתולים