ביקורת על פלאפון אייפון 6s

אם בוחנים את האייפון 6s מקרוב, הוא אומנם זהה מבחינת העיצוב שלו לאייפון 6. המכשיר מעוצב כמעט באותו אופן, עם קצוות מעוגלות, גוף מתכתי ובאמת שממבט ראשוני לא ממש רואים הבדל. לעומת זאת, אם עושים שימוש במכשיר, רואים כי האייפון 6s הרבה יותר חזק, מהיר ואיכותי מהגרסה ״הניסיונית״. אייפון 6s מצויד בחיישן מסוג Touch ID 2 שמאפשר למכשיר לעבוד מהר מאוד. מרגישים את זה כבר בהנחת האצבע על המכשיר. לא משנה כמה אפליקציות, משחקים ותוכנות תעמיסו עליו, הוא עדיין ימשיך לעבוד מאוד מאוד מהר.

קצת מפרט

אייפון 6s משלב מעבד מסוג A9 וזיכרון עיבוד RAM בנפח של 2 ג׳יגה בייט. לא משנה כמה אפליקציות, משחקים וקבצים תפתחו בו זמנית, עדיין כאמור, הכשיר עובד מהר מאוד וזה גם היתרון שלו לעומת הקודמים. בנוסף, אייפון 6s מגיע עם טכנולוגיית זיהוי, מצלמת 12 מגה פיקסל אחורית (בקודם היה רק 8 פיקסל), מצלמה קדמית באיכות 5 מגה פיקסל (בקודם 1.2 פיקסל), צילום וידיאו באיכות 4K והסוללה זהה לאייפון 6 מבחינת ההספק שלה, למרות שהיא קטנה יותר.

אין ספק כי מנגנון ה- 3D Touch הופך את ה- אייפון 6s למשהו אחר. מדובר שילוב של עוצמת לחיצה הפותחת תפריטי משנה ולמעשה הופכת את כל המכשיר להרבה יותר נוח וקל לשימוש. בנוסף, אם לוחצים לחיצה חזקה על אפליקציה, נפתח מיד תפריט משני שמאפשר לבצע שלל פעולות בהתאם לאותה אפליקציה. החיסרון של ה- אייפון 6s הוא היותו כבד יותר בהשוואה לאייפון 6 וגם מעט עבה יותר וזו התוצאה של אותה טכנולוגיה. העובדה שהמצלמה הקדמית שודרגה בהחלט עושה הבדל בכל תמונה ותמונה. מדובר בהחלט במכשיר סופר מהיר, חזק יציב ואיכותי אך אם בכל זאת כבר יש לכם את האייפון 6, אולי שווה לחכות קצת.