אפליקציות הפעלה קוליות באנדרואיד

כזה כמה שנים שסירי אפליקציית הקול של אפל מפעילה את האייפון, שולחת מיילים, מפעילה אפליקציות, מנווטת ואפילו מספרת בדיחות כשמבקשים ממנה, בעוד בעלי מכשירי האנדרואיד נשארו פעורי פה…
בהמשך השנים גוגל ואפליקציות אנדרואיד שונות הדביק את הפער והוציאו גרסאות שלהם לסירי המתוקה מאפל, אבל רוב האפליקציות האלו תומכות או תמכו רק באנגלית ובשפות אחרות ולא בעברית.

אפליקציות הפעלה קולית בעברית לאנדרואיד

אז בשנים האחרונות המטרה אוכפת יותר את חוק הנגיעה בפלאפון בזמן הנסיעה וזאת ביחד עם החמרת העונשים על ידי הפרקליטות, בכל מקרה לגעת בסלולרי תוך כדי נהיגה, שליחת סמס או לתפעל אפליקציה עלול להיות מסוכן לכם או לסובבים אתכם לכן בלי כל קשר לקנסות, קורסי נהיגה מונעת ושלילות רישיון אתם צריכים פשוט להתעסק כמה שפחות עם הטלפון בזמן הנסיעה.
• אוקי גוגל – לגוגל יש את האפשרות באפליקציה להפעיל את האסיסטנט שהיא המקבילה של סירי רק שהאסיסטנט תומכת אך ורק באנגלית ואם אתם לא דוברי אנגלית הרי שאתם לא יכולים להשתמש, אבל לגוגל אופציה נוספת הנקראת היי גוגל, או אוקי גוגל והיא מפעילה את החיפוש הקולי ואפילו מפעילה אפליקציות של גוגל כמו הג'ימייל והניווט במפות.
• שומעת מירי – ללא ספק הסירי האנדרואידית, מירי שומעת מפעילה לכם את האפליקציות במכשיר, שולחת הודעות בוואטס אפ, מפעילה את הוויז או את גוגל מפס, מספרת בדיחות ועוד…