אלי אקספרס או אמזון איפה הכי כדאי לקנות

אחת השאלות הכי נפוצות בקשר לקניות ברשת היא מה עדיף, אלי אקספרס או אמזון? והשאלה היא אכן שאלה טובה שהתשובה עליה מורכבת ומתאימה באופן שונה לכל אדם ולכל קנייה ,מיד נסביר.

בכתבה זו נעסוק בשאלה איפה מומלץ יותר לקנות באלי אקספרס או באמזון, האם יש הבדל בין השירות של שתי ענקיות המסחר והאם יש הבדלים נוספים.

 

אז איפה כדאי לי לקנות?

 

קניה היא חוויה שכל אחד חווה אותה בצורה שונה, יש כאלו שקונים ורוצים את המוצרים שלהם מהר ככל הניתן בדלת ביתם, יש כאלו שאוהבים לקנות מותגים, יש כאלו שמבחינתם לצוד מחיר הכי זול ברשת זה האתגר והריגוש ויש כאלו שמחפשים דברים ייחודיים שלא נמכרים להמונים, אז השאלה איפה כדאי לי לקנות היא שאלה מאד אינדיבידואלית כיוון ואלי אקספרס ואמזון הם אמנם אתרי הסחר הגדולים בעולם אבל שניהם שונים שמים וארץ אחד מהשני ולכל אחד יתרונות וחסרונות משלו שיתאמו לכם או פחות… ננסה לענות לכם על השאלה באמצעות מספר יתרונות נציג עבור כל אחד מהם.

 

אלי אקספרס יתרונות

 

  • מחיר מוצר ומשלוח זולים משמעותית – אם אתם מחפשים זול אלי אקספרס הוא המקום המושלם עבורכם, באלי אקספרס תמצאו כמעט כל פריט במחיר ללא תחרות בטח ובטח לא מצידה של אמזון שהמוצרים שם לא בדיוק זולים.
  • אפשר לקנות כמעט הכל אין בסין יותר מידי הגבלות על מוצרים – בניגוד לאמזון שמגבילה את המוצרים שלהם לפי הגבלות FDA והחוקים בארה"ב באלי אקספרס תוכלו למצוא די הרבה דברים שבאמזון בשום פנים ואופן לא היו מאפשרים למכור.

 

אמזון יתרונות

 

  • שירות מעולה ששם את הלקוח במקום הראשון – אם אתם מחפשים לקנות במקום שאתם בטוחים כי תקבלו בו את השירות הטוב ביותר, את האחריות למוצר הטובה ביותר והאמינות הגבוה ביותר אמזון הוא המקום שלכם, הלקוח מבחינת אמזון הוא הכל והמוכרים פעמים רבות משלמים על כך בדמם אבל כקונים זה פשוט מושלם.
  • זמני אספקה מהירים – באמזון בניגוד לאלי אקספרס תקבלו את המוצרים שלכם בזמני אספקה קצרים במיוחד.
  • ניתן לקנות גם מותגים נחשבים ופריטים יד 2 – באמזון תוכלו למצוא גם פריטים ייחודיים מיד 2, מותגים נחשבים הנמכרים בארה"ב ועוד.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – כתבה חדשה אודות המותג מטרנה

סמסונג גלקסי s24 – הלהיט החדש של סמסונג להזמנה באתר פלאפון

סיבים אופטיים – במהירות גבוהה מיוחד מבית yes