איך ליצור או למצוא דגם להדפסה

אז רכשתם מדפסת ואפילו מצאתם דיל טוב, קניתם גם פילמנט איכותי ועכשי ונשאר רק ליצור דגמים להדפסה בקובצי stl אז איך עושים זאת? לפניכם המדריך המלא איך ליצור או למצוא דגם ספציפי שיש לכם בראש להדפסת תלת מימד.

חיפוש ברשת למשהו קיים

טרנד המדפסות תלת המימד נמצא בעלייה בעשור האחרון ובמיוחד בחמש האחרונות כשחברות המדפסות החלו לייצר מדפסות נגישות ובעלויות זולות יותר, טרנד זה יצר אחריו אין ספור אתרי שיתוף ומכירה של קבצי תלת מימד שתוכלו להשתמש בהם. בצעו חיפוש בגוגל על שם המוצר אותו אתם רוצים להדפיס בסיומת טרנד המדפסות תלת המימד נמצא בעלייה בעשור האחרון ובמיוחד בחמש האחרונות כשחברות המדפסות החלו לייצר מדפסות נגישות ובעלויות זולות יותר, טרנד זה יצר אחריו אין ספור אתרי שיתוף ומכירה של קבצי תלת מימד שתוכלו להשתמש בהם. בצעו חיפוש בגוגל על שם המוצר אותו אתם רוצים להדפיס בסיומת 3d printing ותגלו ברוב המקרים כי יש אין ספור פריטים המוצעים להורדה בחינם או בעלות של כמה דולרים בודדים.

יצירה בכוחות עצמכם

אם הדגם שיושב לכם בראש הוא ממש ייחודי ולא מצאתם כמוהו בשום אתר הורדות דגמי תלת מימד, אז השתמשו באחד מהשירותים החינמיים של יצירת דגמי תלת מימד כגון https://www.tinkercad.com/ בו תוכלו ליצור את הדגם שלכם על פי ראות עיניכם בקלות על ידי שימוש בצורות מוסכמות.

להוציא כפרויקט בפייבר

האפשרות השלישית שלכם במידה והשתיים הקודמות לא התאימו היא לפנות למוחים בתחום כדי שיעצבו ויצרו לכם את קובץ ה stl של הדגם שלכם, אם תגשו כאן בארץ למומחים שכאלו סביר להניח שתשאירו אצלם במקרה הטוב כמה מאות שקלים אם לא באלפים, אופציה טובה לשכור שירותי מומחים בעלות נמוכה יחסית היא באמצעות פייבר המציע שירותי מומחים, חפשו כאן!   עוד מרחבי הרשת: בפנטן – להגן על עור תינוקך יורם קראוס – "טכנולוגיה חדשה תאפשר לנו להשתפר כבני אדם" עולם הדיגיטל כבר לא מספיק טוב עבור מותגים ולקוחות – כתבה מאת יורם קראוס