איך לבחור ספק אינטרנט מושלם ?

האינטרנט של בזק, איש עסקים מצביע על נקודה בהולוגרמה
איש עסקים מצביע על נקודה בהולוגרמה, האינטרנט של בזק

מדוע כדאי לבחון את שירותי האינטרנט שלכם? מה כוללים השירותים אותם נותן הספק? מהו ספק איכותי? לאלו נקודות חשוב לשים לב בעת הצטרפות לשירות החדש?

שירותי ספק אינטרנט ישפיעו על הגלישה בבית או בעסק. ככל שיותר מכשירים מחוברים לאינטרנט כך מהירות הגלישה תצטרך להיות גבוהה יותר. כיוון שגם היום יש פערים בשירות ובמחיר בין החברות השונות, מומלץ מדי פעם לבדוק כי ספק השירות הנוכחי שלך אכן מתאים לך.

מה כוללים שירותי הספק

בעת בחירת ספק האינטרנט החדש שלך, יש לבחון מהו סל השירותים שביכולתך לקבל. ספק אינטרנט מתקדם יכול להציע לך שירותים שונים בנוסף לאינטרנט – וכן הספק הוא זה שאחראי להעביר אלייך את ציוד ההתחברות. בהקשר זה, כדאי לדעת שישנם מסלולי הצטרפות – ועלייך לבחור במסלול הרלוונטי ביותר עבורך.

בעת השוואת המסלולים, יהיה עלייך לבדוק מהי מהירות האינטרנט שתוצע לך, איזה ציוד יעמוד לרשותך, האם החברה יכולה לתת לך תמיכה לאורך כל ימות השבוע ובכל שעה ואף לברר כיצד מתבצעת ההתקנה של הציוד החדש בביתך או בעסק שלך.

בחירת ספק האינטרנט – בעיניים פקוחות

נכון, המבחר מבלבל לעתים. ואף על פי שהחברות השונות יכולות להציע לך מהירות גלישה גבוהה, לא כולן עומדות בדרישות שלך. כדאי לבדוק מהי המהירות בפועל ואם היום יוצא לך לשלם יותר בעבור שירות פחות איכותי, זה הזמן לבדוק חלופות. עלייך לזכור כי היום זה פשוט יותר מאי פעם לעבור לחברה אחרת – והמרחק בינך לבין השירות הרצוי הוא שיחת טלפון אחת בלבד.

בנוסף לאיכות החיבור ולמהירות, יש לבדוק את המבצעים אותם מציע לך ספק אינטרנט ולזכור כי יש מבצעים שמוזילים את המחיר רק לפר זמן מוגבל – לאחריו המחיר עולה (ובדרך כלל באופן משמעותי). כדאי תמיד להעדיף חברה שמאפשרת לך ליהנות ממחיר טוב לטווח ארוך מאשר לחברה שמציעה מחיר מעולה לחודש או חודשיים בלבד.

בחינת האותיות הקטנות

בעת ההתחברות אל ספק אינטרנט מומלץ לבחון את "האותיות הקטנות". יש לבדוק לכמה זמן מוצע לך השירות והחבילה במחיר הנוכחי. כדאי לבדוק כי החברה לא נותנת לך שירות שאין לך צורך בו. למשל, אם החברה מנסה לתת לך חבילת גלישה גדולה יותר מזו שנדרשת לך, המחיר יהיה גבוה שלא לצורך.


עוד מרחבי הרשת:
סדרות מומלצות באתר yes
סרטים חדשים ומומלצים
שידורי ספורט באתר יס
יס דוקו – הבית של סרטי הדוקו וסדרות הדוקו הטובות ביותר